2733
2734

دوستان من دیشب بیوگرافیمو عوض کردم 

تا اون موقع هم کراشم آن نبود و بیگرافیشم اون چیزی بود که قبلا گذاشته!

منم تو بیوگرافیم نوشتم : خدای مهربونم خودت به اونایی که دارن تلاش میکنن کمک کن نزار غمگین بشن خودت همدمشون باش!

اینجوری نوشتم .

بعد صبح بیدار شدم چک کردم 

دیدم بیوگرافیشو عوض کرده

یه جمله ی عربی گذاشته 

به معنی : پس دعای او را برایش اجابت کردیم .

به نظرتون با منه؟

یعنی یه جورایی میخواد بفهمونه ؟

ببینین نه پروفش نه بیوی قبلیش چیزی درین رابطه ها نبود!!!!

من یه دختر قوی ام و از لحاظ روحی خیلی مستقلم . من یه دختر موفقم که هیچی کم نداره . یه دختر قشنگی که زیباییش زبون زد همه است ، یه دختری که کل آشناهاش غبطه ی هوش و استعدادش رو میخورن ، یه دختری که عاشق لواشکه و هر چی ترشه ! من یه دختر آرومم اما در عین حال وحشی ، کم حرف و در عین حال میتونم پر حرف ترین باشم ، عشوه دارم اما به میزان لازم ! میتونم قلب هر کی رو که بخوام با چشمام تسخیر کنم . این منم ! با این همه ویژگی های خوب ، ویژگی بدی ندارم و سعی میکنم به خودم تلقین بدی نکنم ، همین که صاف و ساده و بی ریا هستم برای هفت پشتم کافیه ، من همه ی آدمای مهربون به دلم میشینن اما ... من عاشق یه آدم مهربونی شدم که بیش از حدش اومده تو قلبم و ذهنم ، اما من اونو میخوام و همین طور هم میشه و من بدستش میارم . اندامم عالیه و هر چی بپوشم بهم میاد ، قدمم عالیه و اصلا کوتاه یا بلند نیستم ، موهامم بلنده و این زیبایی منو چندد برابر میکنه . فن بیانم عالیه و شعرای قشنگی مینویسم . خلاصه هر چی خوبیه تو جهان میتونی توی من پیدا کنی . این همه از خودم تعریف کردم که حس خوب بیاد دستم و کسی که میخونه اینو بهم انرژی خوب بفرسته ، من یه دختر معرکه ام همین! (تیکر هدفمهههه))))

😂😂

اگه داری اینو میخونی؛ میخوام بهت بگم که  هیچوقت نباید امیدت و از دست بدی  توی لحظه ای که فکر میکنی به تهش رسیدی  و دیگه نمیتونی ادامه بدی  خدا برات یه معجزه میفرسته🌱 پس لطفا ادامه بده... چون تو قطعا میتونی به خواسته هات برسی  به قول الهه ی قمشه ای: «آرزو دلیلِ بر استعداده؛ اگه استعدادشو نداشتی  یا قرار بود بهش نرسی  خدا هیچوقت تو سرت نمیداختش🦋»اینو یاد بگیر که تو با توهین نمیتونی اعتقاد کسی رو عوض کنی پس احترام خودت رو نگه دار😇
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چه پیگیرید جفتتون😎

فقط 46 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
لطفاااا لایک نکنید ممنوووون🌼گاهی اوقات خیلی سخت میگذره در حدی که حس میکنی دفن شدی؛اما در حقیقت تو قراره به زودی جوانه بزنی دوم بیار چیزی نمونده...🌵🤍.! این شب صبح میشه بزودی✨ روزی که عضو شدم یعنی امروز برام یادآور روزای سخته... ولی من درحال تلاشم💪🏿8بهمن 1402📍خطاب به تمام خستگان جهان: باشد که اشک بعدی شما اشک شوق باشد❤ باردار نیستمممم تیکر رسیدن به هدفهمه☂️🌼
2731

الهی😂😂😂😂😂😂😂

فقط 22 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا جوری دستمو بگیر و بلندم کن که همه انگشت به دهن بمونن...(عدو شود سبب خیر ، اگر خدا خواهد)🤌🫡،(۲۹بهمن خبر بارداریمو شنیدم،خدایا ممنونم ازت،تو دلیمو حفظ کن و کمکم کن صحیح و سالم بغلش بگیرم)،از دوستانی که درخواست دوستی میدن معذرت می‌خوام نمیتونم قبول کنم.
2738
لطفا بیا تاپیک من در مورد"پسری که خیلی هوای مادرش رو داره"گزارش بزن.مچکرم

زدم عزیزم 

من یه دختر قوی ام و از لحاظ روحی خیلی مستقلم . من یه دختر موفقم که هیچی کم نداره . یه دختر قشنگی که زیباییش زبون زد همه است ، یه دختری که کل آشناهاش غبطه ی هوش و استعدادش رو میخورن ، یه دختری که عاشق لواشکه و هر چی ترشه ! من یه دختر آرومم اما در عین حال وحشی ، کم حرف و در عین حال میتونم پر حرف ترین باشم ، عشوه دارم اما به میزان لازم ! میتونم قلب هر کی رو که بخوام با چشمام تسخیر کنم . این منم ! با این همه ویژگی های خوب ، ویژگی بدی ندارم و سعی میکنم به خودم تلقین بدی نکنم ، همین که صاف و ساده و بی ریا هستم برای هفت پشتم کافیه ، من همه ی آدمای مهربون به دلم میشینن اما ... من عاشق یه آدم مهربونی شدم که بیش از حدش اومده تو قلبم و ذهنم ، اما من اونو میخوام و همین طور هم میشه و من بدستش میارم . اندامم عالیه و هر چی بپوشم بهم میاد ، قدمم عالیه و اصلا کوتاه یا بلند نیستم ، موهامم بلنده و این زیبایی منو چندد برابر میکنه . فن بیانم عالیه و شعرای قشنگی مینویسم . خلاصه هر چی خوبیه تو جهان میتونی توی من پیدا کنی . این همه از خودم تعریف کردم که حس خوب بیاد دستم و کسی که میخونه اینو بهم انرژی خوب بفرسته ، من یه دختر معرکه ام همین! (تیکر هدفمهههه))))

اره تا حدودی ممکنه با تو باشه 

ولی اصلا با بیو اینا خودتو گول نزن ، چون ضربه میخوری

منم گول رفتار و نگاه و مزه پرونی یکی رو خوردم فکر کردم دوستم داره ، ازدواج کرد داغون شدم 💔

کلا تا با کسی عقد نکردی دل نبند ، بد ضربه میخوری 

لطفا درخواست دوستی ندید 🙏
ارههه بیوگرافیتو دیدههههه

اوووخدااااااااا 

اره تا حدودی ممکنه با تو باشه  ولی اصلا با بیو اینا خودتو گول نزن ، چون ضربه میخوری منم گول ر ...

درسته 🥺

وااای خدا من خیلی تو خیالاتم بهش وابسته شدم 

جوری که به خواهر مادرش حسودی میکنم 

وقتی با خواهرم که ازدواج کرده یکم حرف میزنه 

اعصابم داغون میشههه😭

2706
2741
2687
داغ ترین های تاپیک های امروز