2733
2734
عنوان

موهام با سش‌وار سوخت

63 بازدید | 8 پست

داشتم سشوار میکشیدم با درجه داغ خیلیم نزدیک 

البته موهام بسته بودم زیر کش اتو میکردم یدفعه بوی سوختگی شد الان هرچی دست میزنم مشت مشت میاد تو دستم چیکار کنم بنظرتون از ریشه سوخته نکنه کچل بشم

تافروردین  سال ۱۴۰۵ به خواستم‌میرسم برای رسیدن به خواستم صلوات میفرستی دوستم 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
دیگه اون که سوخته کاری نمیشه کرد باید از همونجا کوتاه کنی

وای خدا من پسرونه نمیخوام

برو آب سرد موهاتو شامپو کن اونایی که سوخته بریزه بعدم روغن نارگیل بزن ترمیم میشه رشد میکنه ناراحت نک ...

ممنون

وای خدا من پسرونه نمیخوام

مگه چقدر سوخته ؟

اونایی که سوخته اگر کوتاه نکنی موقع شونه زدن اذیت می‌کنه

من یه بار روستای مادری مامانم بودیم و مجلس دعوت شدیم

امکانات هیچی نبود منم یه میخ درشت رو رو گاز داغ کردم با انبر برداشتم به محض این که یه دسته از موهامو پیچیدم دورش همشون سوختن و ریختن سریع قیچی زدم و با پنس جمعش کردم 🤦🏼‍♀️

از همان دست که دادی به تو بر خواهد گشت      جگر خون شده ام خون جگرت خواهد کرد 💔🥀
مگه چقدر سوخته ؟ اونایی که سوخته اگر کوتاه نکنی موقع شونه زدن اذیت می‌کنه من یه بار روستای مادری م ...

معلوم نمیشه چقد سوخته فقط مشت مشت میریزه 

2740
معلوم نمیشه چقد سوخته فقط مشت مشت میریزه 

وای 😑

بگو یکی بیاد موهاتو نگاه کنه ببینه در چه وضعی هست

از همان دست که دادی به تو بر خواهد گشت      جگر خون شده ام خون جگرت خواهد کرد 💔🥀
2741
2687
داغ ترین های تاپیک های امروز