2737
2739
عنوان

قلب درد چجوریه 😭

71 بازدید | 5 پست

سلام‌من دیروز بالای معدم درست پایین قفسه سینم درد گرفت که با نفس عمیق کشیدن و راه رفتن دردش بیشتر میشد امروز دارو خوردم خوب شد ولی وسط پشتم بین دوتا کتفم درد میکنه میتونه از قلب باشه یا از معده؟؟ دکتر رفتم گفت بخاطر معدس ولی من فک میکنم قلبمه😭

عه برا منم اینجوری میشه وقتی درد میکنه البته نمیدونم از چیه

برای تغییر مغز ها که پوسیدن....                                     اگه با نظر کسی موافق بودم دلیل نمیشه با بقیه نظراتشم موافق باشم                                                                            در ضمن هرکس که دوست داشته باشمم ریپلای میکنم حتی اونایی که میگن اگه باهام مخالفی ریپلای نکن و حتی شما دوست عزیز 😌                                                                                                                                                                         من قابلیت اینو دارم که درحال زجر کشیدن هم بخندم :) ....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2741
2687
داغ ترین های تاپیک های امروز