2752
2734
عنوان

کم رویی😪

155 بازدید | 27 پست

من آدم کم رویی هستم 🥲تو جمعا کم صحبت میکنم میون هم سنو سال هامم اکثرا ساکتم و بیشتر با آدمایی میجوشم که سنشون از خودم کمتره. 

خیلی جاها پیش میاد شخصی از آشناها رو  میبینم ولی به خاطر کمرویی سلام نمیکنم. 🫤

آروم حرف میزنم و برام پیش اومده چند بار به شخصی سلام کرده باشم تاحرفه منو بشنوه برا همین گاهی فکر میکنم از عمد نخواسته جوابمو بده به همین خاطر معمولا تو خیابون هر آشنایی رو ببینم اگه اون نیاد جلو من عمرا نمیرم سلام کنمو باهاش حرف بزنم. 

به خاطر همین رفتارام پیش اومده فک کنن خیلی از خود راضیم خودمو جلو اونا میگیرم. 

ودر کل اختلال ایجاد کرده تو زندگیم همین کم رویی من باعث شده بعضیا قبل اینکه باهاشون هم صحبت شم باهام بد بشن بعدشم هیچ جوره نتونم جمعش کنم. 😪

میشه راهنماییم کنید چجوری این مسئله رو مدیریت کنم🙃

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
باید حتما بر ترس و استرست غلبه کنی و تو جمع صحبت کنی حتی اگه خوب پیش نرفت  بالاخره کم کم خوب م ...

دلیل اینکه تو جمعی صحبت نمیکنم اینه که فک میکنم من هیچ مورد مشترکی برای صحبت با این افراد ندارم😐

همش سرم تو کتاب بوده از روزمرگی این افراد، سلیقشون، چیزهایی که میتونم درموردش جلو اونا صحبت کنم و چیز هایی که نمیتونم رو نمیدونم در کل تصمیم میگیرم ساکت باشم😪

نه اینجوری نیس  بعدشم اگه حتما مشکل از جمع هست  اما سعی کن اجتماعی باشی اینجوری افسرده م ...

متاسفانه تا حدودی درگیر هستم ولی تو جمع هایی که مرد باشه درونگرای کامل 😶تو جمع هایی که خانمای با تفاوت سنی زیاد باشن درونگرا🙃 تو جمع هم سنو سالام میانگرا🥲 تو جمع بچه کوچیکا برون گرا میشم😐😂

وااای کم رویی خییییلی بده منم یه جورایی کم روام .کم رویی باعث میشه دیده نشی استعدادت به چشم نیاد حرفت گیرا نباشه ببین زرنگترین آدم هم باشی ولی وقتی به خاطر کم رویی نتونی حرف بزنی میشی بی دست وپاترین آدم .کلانمیتونی خودتوثابت کنی واین باعث میشه کم کم اعتمادبه نفس وعزت نفست صفر صفربشه وبه سختی میتونی دوباره خودتوپیداکنی 

😂😂😂 حتما مشاوره برو مشکلتو از ریشه پیدا کنه

به خاطر اینه که حس میکنم باید آمادگی و آشنایی زیادی تو برخورد با اطرافیانم داشته باشم یا هر روز باهاشون برخورد داشته باشم ببینم چیا دوس دارن از چیا بدشون میاد یه وقت ویژگی که الان دارم مسخرش میکنم ویژگی خود همین شخص نباشه. 😪😂

وااای کم رویی خییییلی بده منم یه جورایی کم روام .کم رویی باعث میشه دیده نشی استعدادت به چشم نیاد حرف ...

من تو مدرسه با این مشکل موجه نبودم اتفاقا گاهی میانگرا گاهی برونگرا بودم ولی الان که مدرسه تموم شده باز شدم یه آدم درونگرا😪🥲