2752
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

طبیعی  مال حیووناس 

منم همچین اشتباهی کردم ،و خیلییییی پشیمون شدم 

چون که خدا همه چیز را دید‌ و کاری نکرد...من یه سوال دارم از اون بالایی؟واس حاطره چی آفریدی؟نونت کم بود؟آبت کم بود؟مشتی تو با اون همه قدرت و عظمت،دبدبه و کبکبه ،یه حال خوش به ما نمیرسید؟چجوری دیگه ازت باس بخوایم؟که خساست نکنی؟مشتی پشتتو کردی به ما انگار پیاز خوردیم،کجایی تو پس ؟خالق بی نیاز؟
😳برات متاسفم

چرا متاسف دارم بهش میگم سزارین انتخاب کنه

مث من سرش نیاد 

اول بفهم بعد جو گیرشو

چون که خدا همه چیز را دید‌ و کاری نکرد...من یه سوال دارم از اون بالایی؟واس حاطره چی آفریدی؟نونت کم بود؟آبت کم بود؟مشتی تو با اون همه قدرت و عظمت،دبدبه و کبکبه ،یه حال خوش به ما نمیرسید؟چجوری دیگه ازت باس بخوایم؟که خساست نکنی؟مشتی پشتتو کردی به ما انگار پیاز خوردیم،کجایی تو پس ؟خالق بی نیاز؟
دیگه نمیتونم طبیعی بیارم؟ 

میتونی عزیزم.

چون زمان زیادی از سزارینت گذشته.

بهتره با پزشکت مشورت کنی.

فقط 15 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تو مثل هوای خوبه بعدِ بارونی😍
طبیعی  مال حیووناس  منم همچین اشتباهی کردم ،و خیلییییی پشیمون شدم

واقعا برات متاسفم 

من خودم سزارین کردم ولی حرفت خیلی زشت بود

تافروردین  سال ۱۴۰۵ به خواستم‌میرسم برای رسیدن به خواستم صلوات میفرستی دوستم 
طبیعی  مال حیووناس  منم همچین اشتباهی کردم ،و خیلییییی پشیمون شدم

چه طرز فکر زشتی 

چ بیان افتضاحی 

مرحبا خوب دلــــــــــــم را به نگاهی بردی ،                     قبل تو هیچکســـــی عرضه این کار را نداشت
چی سرتون اومد مگه؟😢😢

بهم دروغ گفتن ک لگنت عالیه تو بهترین بیمارستان و با مامای خصوصی ،،اونقد ورزشم رفته بودم با وزن ۲/۵۰۰ و خودمم وزنم کم بود ،تا شش سانت هم بدون درد باز شدم ،بعدش قفل شد و بیشتر باز نشد از ساعت شش صب تا پنج عصز امپول فشار میزدن و من هی ضربانم میرفت ،،انگار تریلی میخواست از بدنم خارج شه ،با دست دهانه رحممو پاره کرد که خودم صداشو حس کردم بخدا،،وحشتنااااک بوووووود،،،۱۸بخیه تا مق عد خوردم ،،تا یکماه عین مار میخزیدم توخونه ،،الان پنج ماه گذشته هنوز نتونستم رابطه داشته باشم از دردش ،تو دستشویی ایرانی نمیتونم بشینم ،،معذرت میخوام دستشویی بزرگ هم  که میخوام کنم جیغم میره هوا ،،،اون قسمتیم ک برش خورده کج شده