2733
2739
عنوان

بچها بدبخت شدم

214 بازدید | 13 پست

بچها منو میشناسید دیگه وسواس به ایدز و سرنگ دارم و خب روانپزشک میرم‌دارو مصرف میکنم بهم گفته تو خطای حسی داری من همش بیرون میرم حواسم اینه یه وقت کسی سرنگ دستش نباشه و بخوره به من قبلا از روی زمین فیلم میگرفتم وراه میرفتم چون نمیتونستم جایی که راه میرم رو هی بگردم جلو مردم که یه وقت سرنگ نباشه بره پام خلاصه دست اینو اون بعضی اوقات چیزایی شبیه به سرنگ میبینم و اینا یه بار اومدم از تو محلمون رد بشم حس کردم دست یه نفر سرنگ بود و اومد زد بهم و رفت البته ممکنه سهوی بوده باشه من نمیگم عمدی زده یا مثلا یه شیرین عقل تو محلمون هست شاید اون اینکارو کرده تصویری از سرنگه ندارم و دستمم زخم شد خیلی ترسیدم نکنه ایدز بگیرم ببینید زخم دستم رو به نظرتون چیکار کنم

همونقدر که مستربین عروسکش و دوست داشت دوست دارم 🧸💕 من خودمو دوست دارم چون اولین قانون زندگیم برای پیشرفت اینه که اول خودمو دوست داشته باشم، خودمو دوست دارم با اخلاق تندم ، با بی حوصلگیم ، با سخت گیریم ..   خودمو دوست دارم چون انقد قویم که بادی به هر جهت نباشم 😉 با بالا رفتن سن هیچ تاثیری در سطح شعور ندارع، نهایتا یه بیشعور پیر میشی که فکر می‌کنی هر چیزی که بقیه میگن باید به خاطر سنت قبول کنن و احترام بزارن! طبیعت هوشمنده♻️  *درخواست ندین قبول نمیکنم 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

ازتون خواهش میکنم چنین مشکلاتی رو اینجا بازگو نکنید

دیگران رو به مشکل خودتون دچار نکنید

شما اینارو نوشتی و راهنمایی میخوای

اما ممکنه نوشته هاتون یکیو تو فکر فرو ببره و اون شخص هم حساس بشع 

👩‍⚕️🍃

پرستار:👈اگه سوال پزشکی داشتین در خدمتم🌱تفسیر آزمایش📄🩸 👩‍⚕️معرفی انواع قرص و دارو 💊                                   بله پروفایل خودمم😍                                                       [[🤍فَاصْبِرْ إِنَّ وَعْدَ اللَّهِ حَقٌّ🤍]]                                           صلوات برای شهید ابراهیم هادی یادت نره دوست گلم💖               الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 🌷🌸               با احترام : درخواست دوستی نمی‌پذیرم سوالی داشتین تگم کنید ممنونم🦋                                                                             عذر میخام اما اگه تو یه تاپیک هم نظرم نبودی و یا رو پیامم ریپ زدی و حرفت مفت زدی و  جوابت رو ندادم بدون اونقدر مهم نیستی که وقتم رو برات بزارم😉 
2738
ازتون خواهش میکنم چنین مشکلاتی رو اینجا بازگو نکنید دیگران رو به مشکل خودتون دچار نکنید شما اینارو ...

ربطی نداره کسی با خوندن تجربه مشابه فرایند وسواس توی سیناپس های مغزش تشکیل نمیشه

ربطی نداره کسی با خوندن تجربه مشابه فرایند وسواس توی سیناپس های مغزش تشکیل نمیشه

خیلی ربط داره گلم . از نظر علمی 

حرف ها تاثیرات خیلی عمیقی توی یه سری از افراد داره

پرستار:👈اگه سوال پزشکی داشتین در خدمتم🌱تفسیر آزمایش📄🩸 👩‍⚕️معرفی انواع قرص و دارو 💊                                   بله پروفایل خودمم😍                                                       [[🤍فَاصْبِرْ إِنَّ وَعْدَ اللَّهِ حَقٌّ🤍]]                                           صلوات برای شهید ابراهیم هادی یادت نره دوست گلم💖               الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 🌷🌸               با احترام : درخواست دوستی نمی‌پذیرم سوالی داشتین تگم کنید ممنونم🦋                                                                             عذر میخام اما اگه تو یه تاپیک هم نظرم نبودی و یا رو پیامم ریپ زدی و حرفت مفت زدی و  جوابت رو ندادم بدون اونقدر مهم نیستی که وقتم رو برات بزارم😉 

اصن با خودت فک کن بگیری چی میشه؟ درسته درمان نداره ولی کنترل میشه و مرگ اور نیست فقط باید همیشه قرص بخوری انقد چیزی ک اتفاق نیوفتاده رو برا خودت بزرگ نکن 

تا ذهن خودتم نخواد و مقاومت کنه ازین وسواس رها بشه روانپزشک و مشاور نمیتونن برات کاری کنن

د/د/س/چ/س😍      ‌‌‌                                                       تابستون راز امضامو مینویسم                                     تاپیک راه برای چاقی دیدین تگم کنید لطفا💕
2741
2687
داغ ترین های تاپیک های امروز