2733
2734
عنوان

ازدواج تو سن زیر ۱۷

243 بازدید | 31 پست

چرا جدیدا هرکی میگه ازدواج تو این محدوده سنی مناسب نیست میگن که"خوبه بره دوست پسر بگیره؟"

اصلا من سوالم اینه چرا یه بچه ۱۲ تا ۱۷ سال رو باید طوری تربیت کنید که به فکر این چیزا باشه

قبول دارم به طور ذاتی پسر و دختر جذب هم میشن بعد از سن بلوغ ولی به خدا ما هم تو اون سن بودیم فوقش کراش میزدیم با دوستامون بعد از یک هفته فراموش میکردیم😐

مادرامون برای اینکه چشم و گوشمون باز نشه حتی زیاد ما رو با متاهلا تنها نمیذاشتن مبادا تحریک به ازدواج کنن مارو😂

به نظرم مهم ترین دلیلش دوست بد و این گوشی لامصبه

یه وقتایی جوابتون رو ممکن هستش ندم دلیلشم اینه با دلقکا نمیتونم بحث کنم.لطفا پیک می ها،اتنشن سیکرا،مرد ستیز و زن ستیز ها(×۲)عقب مونده های سنتی و مدافعان کودک همسر و کودک مادری ریپ نزنن چون زبونم نیش دار هستش چیزی میگم ناراحت میشید
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اره از الان برای اینده بچه هام میترسم

از بعضی اتفاقا که بگذری ، دیگه نه چیزی قشنگه نه سخت! مثل مرگ یه عزیز … 🖤😞 دلتنگتم بابای مهربونم الهی دورت بگردم دارم میمیرم از غم نبودنت خدا به دلمون صبر بده خیلی سخته نبودت خیلیییی😭😭😭
2731

گووووشی لامصب خوب اومدی ، الان دیگه همه دنبال شوهرن . شوهر خوب نه ، فقط اسمش شوهر باشه 😂 بچه ۱۲ ساله گرفته تا نوجوون ۱۸ ساله . 

خطاب به تمام خستگان جهان : باشد که اشک بعدی شما اشک شوق باشد ♥️✨

والا من چند تایی که شنیدم سن ۱۴ و کمتر ازدواج کردن علتش گاهی وضعیت مالی خانواده بوده تا پسر خوب اومده دادن یکی هم علتش وضعیت مالی خوب پسر بوده 

دنیا می‌چرخه مثل تاس 🎲 یه روز حکم میکنی یه روز التماس....️

نی نی سایت تفکرش با اجتماع و واقعیت فرق داره ‌.

مثلا من هر چی ازدواج تو واقعیت دیدم همه ۱۶ ۱۷ ۱۸ ازدواج کردن .

بعد تو سایت میگن ۳۰ سال خوبه برا ازدواج .

پوسته‌یِ ظاهری چه اهمیت دارد، درونَم ویران است.(عباس معروفی) 

دوسپسر و فکر کردن به ازدواج از نظر من تا زیر 18 سال اصلا ممنوعه بعدش طرف بره دانشگاه رفیق پسر داشته باشه چهارتا پسر بشناسی اون موقع اگه داستانی بود ازدواج 

ولی خب 17 ازدواج واقعا براش زوده نمیشههههه