2733
2739

تک فرزنده و بیش فعاله...جدیدا بشدت عصبی میشه.‌‌یعنی هر دقیقه با پرخاش و عصبانیت حرف میزنه و بقیه ی بچه های خواهرم میان اونارو میزنه ..فرزند طلاقه..چکارش باید کرد؟ صبح منو خیلی زد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

کاش درمان بشه تحت نظر روانپزشک ما داریم تو فامیل اینجور ادم که الان ۴۰ سالشه بازم همون شدت عصبی هست خون همه رو تو شیشه کرده

قلبــيمـين قـوّتي سن سخـــتي دوران دا آتا مـنه ناجي سنيدون قورخولي طوفان دا آتا يـخـلان وقـته اليمدن دوتوب آرام ايلــدون گرچه من ناقصيديم گوش به فرمان دا آتا

هم تک فرزنده هم بچه طلاقه ریشه خشونت هاش همینه 😔 باید بهش محبت کنید و وقت بذارید 

بشقاب که آرایش مارا نتراشی ... ( اشرف حجت زاده! )😁 /// خدا یکی زن یکی بچه یکی یکی یکی 🥰 نه به تک فرزندی /// خوشگل خانومای زیر ۱۸ سال لطفاً کامنت های منو ریپلای نزنید من برای تبادل با بزرگسال ها میام سایت ❤️ /// اللهم عجل لولیک الفرج 🌱

بیش فعاله بچه طلاق هم هست انتظار دارید این بچه آروم باشه ؟ زودتر با یه مشاور صحبت کنین اینکه تازگی این همه پرخاشگر شده ممکنه یه اتفاقی براش افتاده نمیتونه بگه 

چرا با مامانش نیست ؟ کاش با مامانش زندگی میکرد 

نظر موافقتون چیه کامنتی که توی تاپیک پربازدید گذاشته شده لایک نکنیم؟ 😵‍💫  اگر یه جا با هم دعوا کردیم یه جا دیگه تحویلت گرفتم تعجب نکن ، من فقط داده بی اهمیت توی ذهنم نگه نمیدارم و اسم کاربری ها رو حفظ نمیکنم ،  کلا به مقوله ببین چی میگه نه اینکه کی میگه بیشتر معتقدم تا تیم بندی توی سایت  ، با تشکر 🥳

الان شاید براتون مسخره باشه ولی بچه شاید شاهد درگیری اطرافیانه یا فیلما و کارتون های جنگی 

یا اینکه معذرت میخوام شاید خانواده ی شما کلا عصبی هستن و اون این رفتار رو از خانواده اش به ارث برده 

و اینکه برادر زاده ی منم همینجوری بود ، بردیم دکتر گفت لوزه هاش مشکل دارن وابن پرخاشگری و بیش فعالی بخاطر همینه 

بقیه همه میزننش...من اما نمیزنمش با اینکه صبح دستامو زخم کرد خونه ی مامانم هستش ...و هر وقت بچه های ...

ای جان..پس به خاطر همینه حامی نداره و این عدم امنیت روانی با زدن نشون میده....ای کاش پدر و مادرا بیشتر به فکر بچه ها بودن

بقیه همه میزننش...من اما نمیزنمش با اینکه صبح دستامو زخم کرد خونه ی مامانم هستش ...و هر وقت بچه های ...

عزیزم زدن کلا درست نیس با زدن باعث میشن این بچه عقده ای بشه 

حتما ببرین پیش روانپزشک باید دارو بخوره بخاطر بیش فعالیش 

بعدم سعی کنید یکم بیشتر محبت بهش کنید چون به هرحال به خاطر نبود پدر و مادرش غصه زیاد میخوره