2752
2734

از وقتی این دیت  رو عادی سازی کردن خیلی از پسرای بی‌شعور دارن سواستفاده میکنن 

مواظب خودتون باشین خیلیا هدفشون خوشگذرونیه 

ما دخترا ذهنمون پاکه زود باوریم 

اتفاق یه بار می افته باید مراقب بود 

چه هول بوده طرف

اتفاقا خیلی هم زیرک بوده 

اینکارو کرده که ۵۰ در صد راه رو همون لحظه رفته باشه این ابجی ما بدبخته

کرشمه ی تو شرابی به عاشقان پیمود                               که عشق بی خبر افتاد و عقل بی علم شد 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

حالا خودت پسندیدی پسره رو که میخوای رسمی پیش بره بنظرم‌پسرا باید اول بگن خانواده رو در جریان بذارم‌ ...

ببين شناخت جنسيم خيلي مهمه بايد تا يه حدي داشته باشن در حد معاشقه نميشه كه زود بگي ازدواج اخلاقم مهمه بعد اگه اين بگه بيا جديش كن اون فك ميكنه خيلي تحفس بايد غير مستقيم بگه مثلا بگه به چه عنوان من اينكارا رو بايد بزارم كه انجام بدي

2731
ببين شناخت جنسيم خيلي مهمه بايد تا يه حدي داشته باشن در حد معاشقه نميشه كه زود بگي ازدواج اخلاقم مهم ...

نه معاشقه زیاده رویه همون دوست داشتن کافيه 

آره منم که بهش گفتم مستقیم نگو ولی اگه پسندت هست سوقش بده به طرف خاستگاری پیشنهاد خاستگاری باید ازسمت پسره باشه 

اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ
االان به نتیجه ای رسیدین

هنوز حرفي نزده مستقيم چون از قبل ميگفت وقتي همو ديديم دوستي تازه قطعي ميشه بعد از مدتي اگه مشكل نبود ميره تو مسير ازدواج من قصدشو دارم ولي منطقي بايد تصميم بگيريم

ولي من خيلي حسرت ميخورم كه چرا زياد موندم و خودمو نگرفتم😭😭 

آخه اين از اوناس كه زود پررو ميشه

من امون ندادم زود قرار دوم گفتم تو اصلا نگفتي چيزي و بگو  جدي هستيم يا نه

بعد چیشد

اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ
نه معاشقه زیاده رویه همون دوست داشتن کافيه  آره منم که بهش گفتم مستقیم نگو ولی اگه پسندت هست س ...

معاشقم واقعا لازمه اصلا مبفهمي طرفت در چه حده بدون اون كه نميشه اوكي بدي اينهمه طلاق بيشترش برا همينه

خونواده ها بدونن آبروشون ميره بعد اگه جور نشه

بايد بدونن چطورين اصلا و معاشقم با علاقس 

معاشقم واقعا لازمه اصلا مبفهمي طرفت در چه حده بدون اون كه نميشه اوكي بدي اينهمه طلاق بيشترش برا همين ...

نه عزیزم کاملا اشتباهه 

بعد چیشد

هيچي اونم استرسي شد گفت چقدر عجولي آخه قبلش ميگفت بعد از دوسه روز حرف بزنيم آدمي نيس زود بگه خونسردم هست من فقط زور اون چيزا بهم داشت كه اتفاق افتاد

گفت بايد هردو فكر كنيم منطقي 

ولي خب بعدش پررو شد تقريبا و پر توقع

هيچي اونم استرسي شد گفت چقدر عجولي آخه قبلش ميگفت بعد از دوسه روز حرف بزنيم آدمي نيس زود بگه خونسردم ...

پس موافقت نکرده بیاد خاستگاری

چون خودت مستقیم گفتی اینطور شده پسرا اینجور مواقع فکر میکنن دختره داره خودشو میندازه وبال گردن اینا حتی اگه دختره از همه لحاظ بهتر باشه 

از نظر معاشقه واینام دیگه بهش رو نده برای خودت میگم