2733
2734
عنوان

تاثیر چله کلیمه روی رزق و کار و ازدواج و زندگی

| مشاهده متن کامل بحث + 1022 بازدید | 91 پست
وا یعنی باورش سخته کسی حاجت بگیره ببین مهمترین نکته بری حاجت روایی خوش قلبی نسبت به همه و خیر خواهی ...

من خیلی کارا کردم ولی به چیزی که میخوام یا نمیرسم یا خیلییییی دیر میرسم که فایده نداره 

۴سال پیش نشستم لیست تمام دخترای مجرد ،اونایی که بچه دار نمیشن ،اونایی که شغل و روزی ندارن نوشتم(به هیچ کدوم هم نگفتم ) براشون چله کلیمیه گرفتم روزی حدود سه ساعت اعمال طول می‌کشید از ته دل دعا میکردم 

به اونایی که بدی کرده بودم ناراحت بودن ازم ،زنگ زدم حلالیت گرفتم 

خودمم آدم آرومی هستم کم آزارم نسبت به آدما 

هم دعا و چله گرفتم هم تلاش زیاد و دوندگی کردم هم دلمو صاف کردم ... دیگه نمیدونم چیکار کنم خدا قبول کنه 

من خیلی صبر کردم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من خیلی کارا کردم ولی به چیزی که میخوام یا نمیرسم یا خیلییییی دیر میرسم که فایده نداره  ۴سال پ ...

شما نباید برای دیگران چله بگیری حالا خانواده تفادت میکنه

چله سنگینه 

شما میتونی دعا کنی براشون ولی چله و به این سفت و سختی اصلا پیشنهاد نمیشه

من شنیدم اینطور در سلوکشون دخالت میشه

ولی خانواده درجه 1 تفاوت میکنه مثلا پدر مادر همسر فرزند

زندگی واقعی یه چیزی بین اینستا و نی نی سایته
من خیلی کارا کردم ولی به چیزی که میخوام یا نمیرسم یا خیلییییی دیر میرسم که فایده نداره  ۴سال پ ...

منم هیلی چله ها گرفتم.

خیلی دعا ها خوندم

خیلی نذرها کردم.

خدا نمی خواد بهم حاجت قلبیم رو بده.

شایدم اصلا منو دوست نداره.

چشم

تعبیر خواب منم میگین بی زحمت؟

من خواب دیدم مامانم آش پخته.داره برا خالم وزنداداشام آش میریزه.

منم هنوز از آش مامان نخورده بودم ‌ولی ملی توجمع تعریف آشهای مامانم رو میکردم 

نی گفتم آش های مامان همیشه خوش مزه میشه.عالی میشه.

ولی مامان تو این لحظه فقط به صورتم یه لحظه کوتاه زل زد.

تعبیرش چی میتونه باشه

تعبیر خواب منم میگین بی زحمت؟ من خواب دیدم مامانم آش پخته.داره برا خالم وزنداداشام آش میریزه. منم ...

تعبیرش این هست که خیر و برکت و منفعت  برای شما نازل میشه و سود خوبی از جایی نصیبت میشه

من چله گرفتم چند سال پیش تا روز عرفه خبری نشد روز عرفه یه اتفاق افتاد قشنگ غروبش بعد دعاهاش نزدیک ا ...

برای منم دعا میکنی خیلی دلم شکسته و بدجوری انتظار معجزه رو میکشم

و خدایی که در این نزدیکیست  
2706