2737
2739
عنوان

فیلر بیکینی ❌❌🫣

248 بازدید | 11 پست

من چند وقته گیر دادم به این مناطق بدبخت بی خود و بی جهت هی میگم تیره شده نوبت دکتر پوست گرفتم با اینکه معمولیه میگم چون ۱۰ کیلو کم کردم یکم شکلش بد شده مثل روز اول نیست فیلر بزنم 

چیکار کنم خیلی رو مخم رفته نامزدم اصلااا براش مهم نیست این چیزا 

حالا فیلر اوکیه کسی تاحالا انجام داده؟ من پرسیدم ۱۰ سیسی رو گفت ۱۳ میلیون بزنم به نظرتون؟

چه دکترای احمقی داریم 

دیوانه و دلبسته ای اقبال خودت باش/سرگرم خودت عاشق احوال خودت باش/یک لحظه نخور حسرت آنرا که نداری/راضی به همین چند قلم مال خودت باش/دنبال کسی باش که دنبال تو باشد/اینگونه اگر نیست به دنبال خودت باش/پرواز قشنگ است ولی بی غم و محنت/محنت نکش از غیر و پروبال خودت باش/صد سال اگر زنده بمانی، گذرانی/پس شاکر هر لحظه و هر سال خودت باش

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

اگه استخونی نشد نزن  برا من خوب بود قبل ازدواجمم بود جو گرفتتم رفتم زدم یک هفته نشده پشیمون شدم مجبور شدم انزیک بزنم درست بشه طبیعی بشه  

بخدا هیچی بدن خود ادم نمیشه

2738
اگه استخونی نشد نزن  برا من خوب بود قبل ازدواجمم بود جو گرفتتم رفتم زدم یک هفته نشده پشیمون شدم ...

نه استخونی نیست من تپل بودم اون ناحیه الان که لاغر شدم حس میکنم پوستم شل شده اون قسمت 🥹 بد میشه یعنی؟ چرا پشیمون شدی؟

نه استخونی نیست من تپل بودم اون ناحیه الان که لاغر شدم حس میکنم پوستم شل شده اون قسمت 🥹 بد میشه یعن ...

نظر شخصیه هرکسیه خب من سنم کم بودبوستمم خیلی خوب بود نه تیره نه دفتددگی داشت از طرفی عجیب پوستم نازکه خیلی سریع اذیت میشه 

اول که خب فیلرش به ندازه نبود زیاد بود یکم دوم خارجی بودن جسم تو بدنت احساس میشه تایم میبره تا عادت کنی سخته یکم من شخص خودم احتیاجی به فیلر نداشتم بی تودی زده بودم شاید برای ایک اذیت شدم میخوای همونجا با مشاور های زیبایی صحبت کن 

2741
2687
داغ ترین های تاپیک های امروز