2733
2739

بسم الله الرّحمن الرّحیم 💚💜😘😘

سلاااامی گرم به گرمی این روزای بهار

به تموم خواهرای گلم😍😍😍

من وقتی اینجا عضو شدم هنوز عقد نکرده بودم وتو مرحله ی نامزدی و رفت وآمد خانواده ها بودیم💚

اون موقع دنبال رفتار وسیاست درست و ایده های عاشقانه ،متن عاشقانه برای وقتی مَحرَم شدیم بودیم

که تاپیکای کاربر زنبوری خیلییییی کمکم کرد قشنگ صمیمیت تو کاربرا پیدا بود به هَم کمک میکردن و ایده میدادن و امید🥰

کِیف میکردم وقتی میخوندم اون تاپیک مال چند سال قبل بود وقتی من میدیدم ولی بازم حال آدمو خوب میکرد

دوس داشتم کاش دوباره اینجور تاپیکایی بین تاپیکای قشنگ خواهرای گلم باشه💜💜

هرکسی سیاست رفتاری 

ایده عاشقانه

تجربه ای 

متن عاشقانه 

چیزی که زندگیتونو رنگی تر کرده خوشحال میشم بگین

تا اگه چن سال دیگه کسی مثله من تو گوگل سرچ کرد شاید حرفای ما تو این تاپیک کمکش کنه😍💞💍

تویی تنها امیدم یا رب❤

❗️رفتارهایی از زنان که مردان را بسیار عصبی می کند🤬

🔸به مرد فرصت تنهایی ندادن

🔸مدام زنگ زدن📱

🔸شکاک بودن

🔸بدگویی از او در جمع

🔸آرایش بیش از حد

🔸قهر کردن و حرف نزدن

🔸مقایسه مرد با دیگر مردان🤦🏻‍♀️

تویی تنها امیدم یا رب❤

پرتوقع باشید در امور مالی و زیبایی 

همیشه برای خودتون ارزش قائل باشید 

هیچ وقت هیچ وقت ضعف نشون ندید از خودتون وای من اگه تو بری میمیرم وای اگه منو تنها بزاری نمیتونم زندگی کنم😐هیچ وقت 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

#ایده متن خسته_نباشید

🦋عزیزم اینو برا بارچندم میگم یادت بمونه:😍👇

لابه لای تموم خستگیات🥲 همیشه یادت باشه☘

یکیو داری که از همه دنیا بیشتر👌 دوست داره:)❤️🖇

تویی تنها امیدم یا رب❤
2731
پرتوقع باشید در امور مالی و زیبایی  همیشه برای خودتون ارزش قائل باشید  هیچ وقت هیچ وقت ض ...

عزیزدلم من خودم همسرم میگه برای زیبایی و آرایش و رسیدگی به خودت هیچ وقت کم نزار و تو خونه زیباترین کن خودتو برام ولی بیرون نه 

واقعا آدم هرچی به خودش اهمیت بده همون قدر بقیه بهش پرو بال میدن

البته تو بعضی موارد آدم باید ببینه واقعا شرایط مالی خوب نیست به طبع به همون اندازه خرج کنه که شوهرم نگه چقدر بی درکه 

مورد بعدیم عاااالی گفتین

ممنونم😍😍😍

تویی تنها امیدم یا رب❤

🦋 5 راز که نباید به هیچکس بگویید👇 

🍃عکس های شخصی ☘

مشکلات مالی 🍃

جزئیات دعوای زن و شوهری ☘

رابطه زناشویی 🍃

همسر شما چه فکری راجع به آنها میکند 🦋

راز همیشه هم چیز بدی نیست. آن ها را بین خودتان حفظ کنید و نگذارید استرس خارجی به آن وارد شود و به این ترتیب رابطه بین شما و همسرتان عمیق تر میشود.❤️‍🔥 🦋دوستان و خانواده شما لازم نیست همه چیز را راجع به رابطه شما بدانند. بعضی چیزها بهتر است ناگفته بماند

تویی تنها امیدم یا رب❤
2740

💜همیشه بخصوص در حضور مادر شوهر به وضعیت شوهرتان برسید.😌

💜در حضور او به پسرش احترام بگذارید و این را بدانید که با اولین بی احترامی به شوهر آنهم در حضور مادر شوهر،به او نشان دادید که اختلاف دارید و به او اجازه دادید که در زندگی خصوصیتان دخالت کند.😮

💜در حضور او از شوهرتان بدگویی نکنید.🫀

💜همواره مراقب هزینه هایی که صرف زندگی، لباس، و وسایل آرایش خود میکنید باشید.لازم نیست دیگران از هزینه های کوچک زندگی شما باخبر شوند.با این کار شما به اختلافات خانوادگی دامن میزنید.

💜فقط خصوصیات بد او را نبینید و از خصوصیات خوب او نیز تقدیر کنید.😍😍

💜هرگاه تحت تاثیر محبتهای او قرار گرفتید آنرا به شوهرتان بگویید تا او بداند که مادرش را دوست دارید.

💜با سردی با او حرف نزنید و سعی کنید دوستانه تر باشید.

💜در جمع حرمت او را بیشتر از سایر مواقع حفظ کنید و جلوی پایش بلند شوید.

💜از هدایایی که از او میگیرید تشکر کنید.بدانید که او دوست دارد شما را در لباسی که برای شما خریده است ببیند

💜اگر توانستی، روزی یکبار به طور حضوری یا تلفنی از مادرشوهرت (یا مادر زنت) احوال پرسی کن که بعضی از عروس ها با کم محلی و نادیده گرفتن به جنگ مادر شوهر می روند

تویی تنها امیدم یا رب❤

#شوهرتون رو نسبت به دیگران حساس نکنید❌❌

یعنی چی؟❓

👈یعنی مثلا زمانی که اون از سر کار برگشته، اما شما مدام تلفن دستتونه و دارید با مادرتون صحبت میکنید!

🔺خب اینجوری روی ایشون❌ حساس میشه و ممکنه تو دلش بگه مامانش درک نمیکنه و نمیدونه بی موقع زنگ زده و...

💯سعی کنید این تماس هارو در غیاب همسرتون انجام بدید...

تویی تنها امیدم یا رب❤

🎀سیاست های زنانه

❤️ خانوما بخونن

👈 #مادر_شوهر 

✅عشق و محبت میان مادرشوهر و همسرتان را بپذیرید و آن را به رسمیت بشناسید💚. 

👈 آنها مادر و فرزند هستند و باید عاشقانه یکدیگر را دوست بدارند و این دوست داشتن‌شان را ابراز کنند.

👌این عشق و محبت از چشمه‌ای دیگر جاری می‌شود و چیزی از سرچشمه عشق و محبت میان شما و همسرتان کم نمی‌کند.😍😍

✅ پذیرفتن و نشان دادن همین موضوع تا حدود زیادی مشکلات میان شما و مادرشوهرتان را حل خواهد کرد🫀

تویی تنها امیدم یا رب❤
2706
2741
2687
داغ ترین های تاپیک های امروز