2752
2734
عنوان

نماز حاجت فوری مجرب

| مشاهده متن کامل بحث + 199 بازدید | 23 پست
چشم حتما عزیز

چشمتون بی بلا گلم 

❤خدایاااا خودت به عزیزام سلامتی وعاقبت بخیری تو هردو دنیا بده...دوستای گلم  میشه برای اینکه سلامتی وخوشبختی وعشق آرامش و رزق و روزی فراوون حلال تو زندگیمون داشته باشیم یه صلوات مهمونم کنین؟؟؟ شما از خدا برام بخایین شما نفساتون حقه 😥😥اگه دعام کردین خبرم کنین  منم براتون آیه الکرسی میخونم 🌹🌹

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

برام دعا میکنی امسال معلم شم🙏⚘⚘⚘

حتما چرا که نه

❤خدایاااا خودت به عزیزام سلامتی وعاقبت بخیری تو هردو دنیا بده...دوستای گلم  میشه برای اینکه سلامتی وخوشبختی وعشق آرامش و رزق و روزی فراوون حلال تو زندگیمون داشته باشیم یه صلوات مهمونم کنین؟؟؟ شما از خدا برام بخایین شما نفساتون حقه 😥😥اگه دعام کردین خبرم کنین  منم براتون آیه الکرسی میخونم 🌹🌹
2731
کسی رو به غیر خدا ندارم واقعا ندارم نه عمو نه برادر نه مادر نه پدر هیچ کس به روح مادرم قسم 

خخدا رحمتشون کنه عزیزم

خدا بزرگه آبجی 

ایشالا ازین شرایط بیرون بیای و خوشبخت بشی❤️

الهی یا ارحم الراحمین مسیر ازدواجم رو هموار کن 🤲🥺
کسی رو به غیر خدا ندارم واقعا ندارم نه عمو نه برادر نه مادر نه پدر هیچ کس به روح مادرم قسم 

عزیزم نماز رو خوندم اما ذکر رکعت چهارم بودم که ۳۴ تا حدودا گفتم که بچم بیدار شد و گریه میکرد مجبور شدم ۶۰ تا دیگه رو نگم و نماز را تمام کنم، ان شاءالله قبوله اما اگر فرصت کردم و خوندم بازم حتما به یادت هستم شما هم مارو یادت نره🌱