2737
2739
عنوان

بچه ها تورخدا اگ هستید بیاید

126 بازدید | 18 پست

بچه ها من الان تو اینستا بودم یه کلیپی میدیدم که مادرشون فوت شده یود و کلی آدم کامنت گداشته بودن و من کلی گریه کردم همین چند هفته پیش من با مامانم یه بحث کوچیک سر بابام کرررم ینی از ماملنم داشتم طرفداری میکردم میگفتم اینقدر مظلوم نباش و فلان بعدش مامانم گریه کرد گفت بیخیال شو من یه دلم اقتاده سال بعد دیگ نیستم خونه تمیز میکردم ت. دلم اقتاده بود از اون موقع دیگه فکرم درگیره هرشب گریه میکنم و میترسم بعدش رفتم به قرآن قسمش دادم گقتم تورخدا واقعا به دلت افتاده گفت نه ولی یجوری میگفت بچه ها ممکنه تو دل یکی بیفته که سال بعد نیست من حیلی نگرانم خیلی هرشب نگرانم هرکاری میکنم اون جمله مامانم فکرمو درگیر میکنه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
من ده بار از این حسا داشتم الکیه بابا . از الان غصه چیو میخوری اتفاقی ک نیافتاده؟سایش صد سال رو سرت ...

اخه با گریه گفتابهم گفت خونه تمیز کردنی تو دلم افتاد سال بعد نیستم گریه کرد 

2738

عزیزم من ده دفعه ب دلم افتاده ک‌میمیرم هیچیم نشده .ولی کلمه ها و حرفا انرژی دارن انقد بهش فک نکن جذبش کنی .قدیما میگفتن گریه گریه میاره .چرا باید واسه چیزی ک اتفاق نیفتاده گریه کنی قشنگم .همه ی ماها مامان باباهامونو دوس داریم و وابسته ایم ولی الکی داری خودتو عذاب میدی انقد غصه نخور ایشالا ک ۱۲۰سال عمر میکنه 

مامانا همیشه به دلشون چیزای منفیه واسه خودشون نه عزیزم طوری نیست

بخدا از اون روز داعونم هرکاری میکنیم چیزی میخریم فکر من به اون چیزایی که گفت کشیده میشه داغون شدم 

عزیزم من ده دفعه ب دلم افتاده ک‌میمیرم هیچیم نشده .ولی کلمه ها و حرفا انرژی دارن انقد بهش فک نکن جذب ...

اخه با گریه گفتابهم گفت خونه تمیز کردنی تو دلم افتاد سال بعد نیستم گریه کرد من این عدابم میده چرا باید با گریه بگه

اخه با گریه گفتابهم گفت خونه تمیز کردنی تو دلم افتاد سال بعد نیستم گریه کرد من این عدابم میده چرا با ...

مامانا بعضی وقتا از این حرفا میزنن مامانه منم همینه هزار دفعه با گریع گفته دور از جونش که من میمیرم عروسیتو نمیبینم ....اصلا خودتو اذیت نکن با فکر و خیال به جاش هر کاری ک ازت برمیاد انجام بده از ثانیه به ثانیه کنار هم بودنتون لذت ببرید 

2706
2741
2687
داغ ترین های تاپیک های امروز