2737
2734
عنوان

ویروس اسهال استفراغ نوزاد

228 بازدید | 34 پست

چیه این وروس؟

کسی اینجا بچه اش یا خودش مبتلا شده؟

بیچاره شدم بچه هشت ماهم از دیروز یکسره اسهال و استفراغ هیچی نمیخوره حتی آب همش گریه میکنه

۳ تا دکتر رفتیم از دیشب فایده نداشته

تنها امیدم دیگه اینجاس

کی اینجا گرفته خوب شده

چکار کردین

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
2738
چرا گفتن اما تزریقات که بردم گفتن نوزاده اینجا نمیزنیم منم آوردمش خونه🥺 ینی سرم بزنه خوب میشه؟

ببر درمانگاه کودکان حتما سرم بزن گناه داره طفلی بزار زود خوب بشه 

اب بدنش کم بشه خطرناکه ها 

لطفا برای سلامتی پدرم ی صلوات بفرستید🥰ممنون

من دخترم گرفت بردم دکتر عمومی براش سه تا شربت دی سیلیکون‌.ضد تهوع و اون یکی یادم نست‌ و سرم و قرص فایمیتدن که برا معده هست نوشت برا اسهالشم همون پودر که برا اسهاله خوب شد 

چرا گفتن اما تزریقات که بردم گفتن نوزاده اینجا نمیزنیم منم آوردمش خونه🥺 ینی سرم بزنه خوب میشه؟

پس برای چی بردی دکتر 

بچه همه آب بدنش رفته 

وای چقدر من حرص میخورم از دست بعضی مادرا

یه جا نزد شما هم بچه رو با اون حال بردی خونه ؟!؟!؟! 

ببر جای دیگه 

وقتی بیرون روی داره و از دهنش هم هیچی نمیتونه بخوره باید سرم بگیره و داروی ضد تهوع و اسهال و ... بره تو بدنش . بردار ببر بچه رو تا بدنش بی آب نشده. ببر اورژانس بیمارستان ها 

دخترم بستری بود اکثر تختا بچه ها اسهال استفراغ بودن نزار آب بدنش کم بشه او آر اس بهش بده اگه گریه میکنه اشک‌نداره سریع ببر بیمارستان 

از یک جایی به بعدآدم یک‌چیز بیشتر دلش نمی‌خواهد …این که ولش کنند راحت باشد؛حتی از این هم بهتر،جوری‌رفتار کنند که انگار مرده‌ی!

برای ویروس اسهال استفراغ اولا به تشخیص دکتر اگر لازم باشه سرم میزنن و دارویی که نیاز باشه تجویز میکنن

دوما محلول او آر اس رو حتی اگر شده زورکی با قطره چکون باید بهش بدید

سوما غذا فقط برنج کته ی نرم (ماست نباید بدید چون اسهال رو اسیدی میکنه و باعث ایجاد سوختگی میشه برای بچه)

چهارما باید عصاره ی گوشت گوسفندی بهش بدید که نحوه ی تهیه ی اون تو گوگل هست. روزی دو الی سه بار عصاره گوشت بدید

پنجما میوه و موز و اینجور چیزا اصلا نباید بدید فقط و فقط آب سیب پخته شده

2706