2737
2734
عنوان

میخوام دوقلو پسر باردار بشم.چیکار کنم کسی بلده؟؟؟😍😍😍😃😃😃

| مشاهده متن کامل بحث + 29030 بازدید | 193 پست

همه این حرفها شعاره.

تعصب روی جنسیت خاص با علاقه بسیار متفاوته. تعصب تو هیچ زمینه ای منطقی نیست و تهوع آوره . نژاد قومیت رنگ جنسیت و ... متاسفانه تو جهان سومی ها و فرهنگهای ناقص و پایین به وفور دیده میشه.

امیدوارم ما هم روزی فارغ از بهانه های خنده دار جسارت نظر  واقعی دادن داشته باشیم.

این خنده دارترین نوع تعصبه که بگیم چون من سختی کشیدم نمیخوام دختر دار شم که ...

چون برادرم معتاد بود و خانوادم رو اذیت میکرد نمیخوام پسردار شم که....

اونی که تعیین کننده اس فقط خداست. شما چه رژیم بگیری چه آی وی اف کنی چه تحت نظر باشی تا خدا نخواد اصلا بچه دار نمیشی چه برسه به انتخاب جنسیتش. هیچ ربطی هم به لیاقت آدما نداره. 

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم دلم دوقلو میخواد خیلی دوست دارم ولی دختر پسرش واسم فرق نمیکنه فقط سالم باشه و دوقلو تحقیق کردم درباره ولی تنها چیزی که فهمیدم این بود ک با قرص خیلیا دوقلو حامله شدن ۵۰ درصدشون بچهاشون سالم بدنیا اومدم و ۵۰ درصد سقط شدن یکی منو راهنمایی کنه

2728

عزيزم من خودم دلم ميخاست دوقلو باردار بشم كه بار اول و آخرم بشه ولي تحقيق كردم. بارداري دوقلويي در گروه بارداريهاي پرخطر محسوب ميشه... خطراتي مثل زايمان زودرس، سقط جنين ،...حتا مرگ مادر و خارج كردن رحم رو در عوارضش ديدم. منصرف شدم و اصلا اقدام نكردم. حتما با پزشك زنانتون مشورت كنيد و ببينيد از لحاظ بدني تواناييشو داريد. ايشالا هر كاري ميكنيد به خير و خوشي باشه. براي جنسيت هم اگر انقدر براتون مهمه بايد لقاح رو خارج از رحم براتون انجام بدن و جنين پسر رو براتون بذارن داخل رحم. البته هزينه بالايي داره

بابا چقد شلوغش میکنین 😑... خب پسر دوست داره ...به کسی چه مربوطه ... من خودم عاشق دخترم ... بازم به کسی چه مربوطه ... دیگه گندشو درآوردین ... تا یکی میاد میگه پسر میخوام انگار کفر گفته ... همچین بهش میپرین ... به شما چه ربطی داره ... دلش میخوادسعیشو بکنه پسردار بشه ... من دومیو ناخواسته باردار شدم ولی اگر با برنامه میخواستم هر کاری از دستم برمیومد میکردم تا دختر باشه ... بس کنید این تبعیضای جنسیتیو

صد در صد تیرهایی که شلیک نمیکنیم ، به هدف نمیخورند 
2738
خب دوست داره پسر ..الان دختر دوستاا میان میگن هرچی خدا بهت میده راضی باش و ازین حرفا ..منم پسر دوست ...

اخی عزیزم کاش توهم پسر میشدی که مادرت یک دختر نفرت انگیز که از خودش و تمام دخترا متنفره بزرگ نکنه و نکبتو نندازه تو جامعه

✍ آدمی باش اصیل در میان این آدم های مصنوعی            من پیش چشم هر کسی ادم ضعیفی بودم کنار تو تمام زندگی من عمر و انگیزه ی من باید قوی باشم ❤