2733
2734
عنوان

چجوری دل بکنم؟💔

86 بازدید | 17 پست

بچه ها من توی ی رابطه سمیم ک اون طرف منو خیلی دوست داره منم همینطور ولی رابطمون سمیه یعنی دعواهامون زیاده.حس منفی و بد میگیرم ازش.خیلیی اشکم بخاطرش دراومده هم حس خیانت میکنم هم برام جدیدا وقت کم میزاره هم دیگه مثل سابق محبت و رفتار خوبی نمیبینم جوری باهام رفتار میکنه انگار یکی از دوستای عادیشم.با همه اینا خیلییی دوسش دارم اماااان از دلم نمیتونمم ازش دور شم حالم بده این رابطه فقط داره ادیتم میکنه تروخدا راهنماییم کنید چجوری دل بکنم ازش اصلا باهاش کات کنم چجور در میون بزارم💔💔

قربونت برم 😔

عٖؒشٖؒقٖؒ تٖؒوٖؒ مٖؒاٖؒنٖؒنٖؒـٖؒבٖؒ لٖؒکٖؒـٖؒہٖؒ شٖؒرٖؒاٖؒبٖؒیٖؒسٖؒتٖؒ رٖؒوٖؒےٖؒ پٖؒیٖؒرٖؒاٖؒهٖؒنٖؒ سٖؒـٖؒ؋ٖؒـٖؒیٖؒـٖؒבٖؒمٖؒ کٖؒـٖؒہٖؒ בٖؒیٖؒگٖؒرٖؒ نٖؒمٖؒیٖؒتٖؒوٖؒاٖؒنٖؒمٖؒ بٖؒپٖؒوٖؒشٖؒمٖؒشٖٖؒؒ

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

درکت میکنم ولی دردشو بپذیر و رد شو چون آینده بهترینا ممکنه نصیبت بشه . مثل من که دوسال غصه شو خوردم و خیلی سخت بود... البته خودم تموم کردم و اون التماس میکرد اما میدونستم ما مال هم نیستیم الان کسیو دارم که خیلی عاشقمه و یکبارم دعوا نکردیم تو یکسال 

2731

میگی دوست داره؟

دیونه دوست نداره

کسی که دوست داره اینجوری باهات رفتار نمیکنه

مثل پرنسسا باهات رفتار میکنه

خودتو گول نزن دوست داشتن زبونی نیس عملیه 

منم الان میتونم به زبوب بهت بگم دوست دارم با اینکه نمیشناسمت پس نه خودتو گول بزن نه زندگیتو 

میفهممت منم یه زمانی مثل تو بودم الان ادم شدم💔 توعم تا دیر نشده خودتو بکش بیرون یه روزی به گذشته یعنی الانت فک میکنی میگی اون موقع چقدر عقلم کم بود

فقط 2 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
و خدا معجزه‌ ‌می‌‌کند‌ ‌!🌱💛
درکت میکنم ولی دردشو بپذیر و رد شو چون آینده بهترینا ممکنه نصیبت بشه . مثل من که دوسال غصه شو خوردم ...

الان شما ادمی که باهاش هستید رو دوست دارید؟کاشکی بتونم قوی باشم خیلی سخته💔

بهت کتاب روانشناس تاریک پیشنهاد میکنم بخونی 

چهره واقعیشو بهت نشون میده 🚶🏾‍♀️ و میفهمی این رفتارا همش تکنیکه قربانی هم ماعیم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
و خدا معجزه‌ ‌می‌‌کند‌ ‌!🌱💛
میگی دوست داره؟ دیونه دوست نداره کسی که دوست داره اینجوری باهات رفتار نمیکنه مثل پرنسسا باهات رفت ...

حرفاتون درسته اره انه دوسم داشت به این حس نمیرسیدم و این پذیرفتنش خیلی دردناکه😔💔امیددارم قوی باشم بتونم خیلی خوب حرف میزنید ممنونمم

الان شما ادمی که باهاش هستید رو دوست دارید؟کاشکی بتونم قوی باشم خیلی سخته💔

وای عزیزم باورت میشه من از وقتی باهاشم آدم قبلیمو حتی عشق هم حساب نمیکنم ؟؟ من عاشق اینم چون عشقو به من یاد داد مثل پرنسسا باهام رفتار کرد ولی قبلیو پیر شدم سر آدم کردنش.‌ وقتی یادم میفته چقدر با آدم سطح پایینی بودم از خودم بدم میاد ... بله مطمن باش که عاشق میشی (حدس میزنم اولین رابطتته و طبیعیه که بهم زدنش برات سخت باشه )ولی زمان همه چیو حل می‌کنه ولی پروسه شم سخته تو میتونی 

حرفاتون درسته اره انه دوسم داشت به این حس نمیرسیدم و این پذیرفتنش خیلی دردناکه😔💔امیددارم قوی باشم ...

بهت قول میدم میگذره شاید ۵ ماه ۶ ماه طول بکشه بخدا میگذره جوری که به خودت میای میبینی یک روزم بهش فک نکردی 

تو وابسته ای وابستگی سخت ترین حس دنیاس

ولی خداروشکر کمتر طول میکشه فراموش شه

1
5
10
15
20
25
30
35
40