2733
2739

از جمله یکی از دوستام که از وقتی ازدواج کرد دیگه جواب تلفن هم نمیداد انقدر خودشو بالا گرفت

چقدر هم شوهرش عین موم توی دستاش بود هرچی میگفت جز چشم نمیشنید

خبرش رسیده که داره جدا میشه 

یا یکی از دخترای فامیلمون اون هم دقیقا همینطور شد 

سوال پوستی یا پزشکی داشتیپ درخدمتم
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

رل نداری؟

اهداف و برنامه هام برای سال جدید اینجا می‌نویسم تا جلو چشمم باشه:۱-قوی باشم ۲-کمتر حرص بخورم ۳-سوزنم رو آدما و حرفاشون گیر نکنه ۴-حال خودمو خوب نگه دارم ۵-پر انرژی تر باشم ۶-کمتر تو مجازی باشم ۷-پس انداز مخفی داشته باشم ۸-تا آخر امسال ماشین و لب تاپ خریده باشم ۹-خرجای اضافه نکنم ۱۰-برای خودم ارزش قائل باشم 
2740
دارم

اگر خوبه ،بگو بیاد خواستگاری

اهداف و برنامه هام برای سال جدید اینجا می‌نویسم تا جلو چشمم باشه:۱-قوی باشم ۲-کمتر حرص بخورم ۳-سوزنم رو آدما و حرفاشون گیر نکنه ۴-حال خودمو خوب نگه دارم ۵-پر انرژی تر باشم ۶-کمتر تو مجازی باشم ۷-پس انداز مخفی داشته باشم ۸-تا آخر امسال ماشین و لب تاپ خریده باشم ۹-خرجای اضافه نکنم ۱۰-برای خودم ارزش قائل باشم 

واقعا تو چرا خواستگار نداری

دارم حرص میخورم....

منم خواستگار خوب ندارم 😒😒😒حتی خواستگار بد هم ندارم

بعد بعضیارو می بینم که چه موقعیتایی گیرشون اومده...نمیدونم چجور انقدر شانش دارن

من شانسم ریدددده اس

دخترا تازه بعد ازدواج میفهمن هیچی تو ازدواج نیست خخخ

ولی هرکی به من میرسه می گه ازدواج عالیه.چه اونایی که مجرد اند چه متاهل اند.چه اونایی که تازه ازدواج کردن چه اونایی که چند ساله متاهل اند.