2752
2734
عنوان

شوهرم سر هزینه هایی ک تو کیش کردیم با من باد کرده 😒

| مشاهده متن کامل بحث + 16471 بازدید | 438 پست

فقط عاشق اونایی ام ک‌میگن سی تومن پولی نیست .

واقعا سی تو‌من پولی نیست؟؟؟!

من یکی از بزرگترین گره‌های زندگیم با سی تومن باز میشه😅🥹

💍تـنـهّا بـبـعـــــــ🐏ـــی در عـلـفـزار قلـبــمـــــ❤ــی علی جــانم💍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ما رفتیم وان ۲۰تومن خرجمون شد امسال، پارسال رفتیم کیش ۲۶تومن خرجمون شد🤦🏼‍♀️کیش واقعا گرونیه توبه کردیم دیگ🤣

نفسم ب نفستون بنده اهوراوملورین مامان❤خدایا شکرت خانوادمون ۴تایی شد🙏
واقعا مردم کیش دیگه شورشو درآوردن  کاش هیچکس نره دیگه اونجا تا حالیشون بشه  مسخره ها تا ...

وای اره 

تو پاساژ تو رستوران تو خیابون تو هتل همه جا میخوان به چیزی بکنن تو پاچه ات 

چند روز دیگه آروم میشه ، پول دراوردن چه کم چه زیاد واقعا سخت شده و پر از استرس به خاطر همین مردا حساسیتشون زیاده

اصلا هیچی با استرس و دغدغه کار بیرون و پول دراوردن و حساب کتاب قابل مقایسه نیست

عجب 
اشتباهتو بپذیر و عذر خواهی کن کارت اونجا حالت توهین و باج خواهی بوده توی سفر جلوی دیگران پاتو ...

😳😳😳

وا بابا حالا اصلا بی تجربگی کرده ( به فرض که اصلا مهمم نیست حالا یه عکس و‌گرونتر گرفته) بره طلاشو بده؟ بعد پنج سال بردتش مسافرت

بهش بگو خدا سلامتی بده ماشاالله جونی و سرپا این پولا زود برمیگرده عمر من و تو که میره اینا همش شد خا ...

عزیزم چقدددد قشنگ و بجا گفتی 🤩

زیبا سخن گفتن برازندگیِ یه بانو هستش 💝

لطفا قبل از ازدواج از صحت معیارهای خودتون مطمئن باشید چون بعد از ازدواج در همون حد یا کمتر میتونید توقع داشته باشید نه بیشتر خیلی خوشحالم که حال دلت خوبه ولی وقتی استارتر داره درباره یه مشکلی جزجز میکنه نگو و منی که این مشکل رو ندارم چون نه راهنمایی محسوب میشه نه دلداری ،تازه خودتم رو چشم میندازی.😒لطفا وسط تاپیک دیگران تاپیک نزنید😬اگر بر اساس عنوان از موضوع تاپیک خوشتون نمیاد یا مخالفین وارد نشین مگر به قصد خیرخواهی راهنمایی کنید. 😇ببخش که درخواست دوستی نمی پذیرم🛑 حمل بر بی ادبی نشه توی تاپیک خودتون تک کنید راجع به اون موضوع صحبت کنیم 😅از سال ۹۳ خواننده خاموش بودم و قدیمی محسوب میشم🥰 
2706