2737
2734

ی چیزی بگمممم برگاتون بریزه بچه ها ببینین میدونم همه جا فساد هست اما تهران بیشتر از همه جاست انگار از هر چیز بدی دو برابر اینجا بیشتره البته فاز شهر بزرگ همینه 

با همخوابگاهیم که دوست صمیمیم بود کات کردم و پانسیونمم جدا کردم . سر این از پانسیون رفتم چون بهم گفت بهم حس داره و میخواد باهام باشه 😞 خیلی اصلا حالم بد شد که چطوری نفهمیدم 

این همه بغلم میکرد و اون حس دوستی قشنگ که من فک میکردم دوستیه واسه اون ی جوره دیگ بوده من رو حساب دوستی چقدر باهاش راحت بودم و میرفتم حموم و لباس عوض میکردم یا ی سری شوخیا … 

میدونست منم تو رابطم هیچ وقت هیچی نمیگفت که کات کن و اینا ولی خیلی آدم لمسی ای بود همش دوست داشت بغلم کنه یا لمسم کنه ( نه اونجوری که فک کنین در حد همین بغل یا بچسبه بهم ) همش فاز مثبت حس خوب بود واسه من به عنوان دوستی تا اینکه فهمیدم و خودش یهویی بهم گفت نمیتونم حسم و مخی نگه دارم  

واقعا کاشکی میرفتم همون شهر خودمون کنار خانوادم دانشگاه آزاد 

از وقتی اومدم بدبختی پشت بدبختی 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منم تهران دانشگاهم....اما بجه های اتاقمون تقریبا خوبن...من با هیچکدوم صمیمی نیستم ولی با حرفات بعد دوسال دانشگاه بازم ترسیدم🥺🥺🥺🥺

ماییم و موج سودآ شب تا به روز تنها خواهی بیا ببخشا خواهی برو جفا کن:)
2731

متوجه نشدم یعنی همکلاسی دخترت نظر داشته بهت ؟ بعد دانشگاه دولتی تهران میخونی؟ الله اکبر وضعیت نخبه های کشور رو🥴🥴

بیگناه پای دار رفت نمیدانست بالای دار هم خواهد رفت! چاقو دسته ی خود را برید و محبت خارها را گل نکرد.                                                                       همانطور که دوری دوستی نیاورد، در و تخته هم اصلا با هم جور نبودند.                                                     بار کج هم چه خوب به منزل رسید. به دعای گربه کوره عجب بارونی اومد.                                                    کار از محکم کاری عیب کرد.ماه هم چه خوب زیر ابر پنهون ماند.                                                             اتفاقا پول خوشبختی آورد و ظلم ماندگار شد. تاریخ انقضای ضرب المثل ها هم به پایان رسید.                    عجب دنیای عجیبی ست

خوب تهران چون شهر بزرگه و از هر فرهنگی هست اینطوری بنظر میاد و یکمم شانس بدت اینطوری شد 

کابوس ها اون چیزی نیست که تو خواب میبینی...کابوس ها؛همون چیزهایی هستن که بهت اجازه ی خوابیدن نمیدن...
بدبختی های دیگه چیه ؟

خب هم کار میکنم 

هم درس میخونم 

هم دوس پسر دارم که تازه من و با خانوادش آشنا کردم کلا الان اوج چالش بودم که این خانومم گفت میخوام ببوسمت و باهات باشم و نمیدونم چی

من دولتی شهر دیگه اوردم ولی ازاد شهر خودمون رفتم البته بابام نمیذاش برم خودم بدم نمیومد یکم تحربه کسب کنم...

بنظرم تحربه کسب کن و رفتار مناسبو یاد بگیر در شرایط سخت

الان من کلی پول شهریه میدم بعد ازونطرف از خرج بعضی چیزا باید بزنم چون دیگه روم نمیشه پول بگیرم

لایک نکن مگر اینکه خودم بگم😑هی نوتیف میاد با ذوق باز میکنم میبینم لایکه🤦🏼‍♀️😑😂
2740
متوجه نشدم یعنی همکلاسی دخترت نظر داشته بهت ؟ بعد دانشگاه دولتی تهران میخونی؟ الله اکبر وضعیت نخبه ه ...

اره عزیزم ، نخبه که چه عرض کنم دانشگاه دولتی ام همچین پر نخبه نیست اینا همه از دوره 

اره عزیزم ، نخبه که چه عرض کنم دانشگاه دولتی ام همچین پر نخبه نیست اینا همه از دوره 

ای بابا... واقعا یعنی من فکر میکردم تو دانشگاه های تاپ ادم حسابی ریخته حداقل. حسابی بهم ریختم اینارو گفتی. با خودم خیال کردم این داستانای عاشق هم جنس شدن و فلان تهش تو دبیرستان تمومه. 

بیگناه پای دار رفت نمیدانست بالای دار هم خواهد رفت! چاقو دسته ی خود را برید و محبت خارها را گل نکرد.                                                                       همانطور که دوری دوستی نیاورد، در و تخته هم اصلا با هم جور نبودند.                                                     بار کج هم چه خوب به منزل رسید. به دعای گربه کوره عجب بارونی اومد.                                                    کار از محکم کاری عیب کرد.ماه هم چه خوب زیر ابر پنهون ماند.                                                             اتفاقا پول خوشبختی آورد و ظلم ماندگار شد. تاریخ انقضای ضرب المثل ها هم به پایان رسید.                    عجب دنیای عجیبی ست
اسی جان تو ذاتت خوبه معلومه چون از این اتفاق ناراحتی عزیزم ..رشتت چیه ؟

ببین اصلا دارم از عذاب وجدان میمبرم که نمیدونستم و ی سری کارا رو کردم از سر دوستی دخترونه و الان که دارم فک میکنم میفهمم که اون رفتاراش با منظور بوده 😖

من مدیریت مالی ام 

ای بابا... واقعا یعنی من فکر میکردم تو دانشگاه های تاپ ادم حسابی ریخته حداقل. حسابی بهم ریختم اینارو ...

نمیدوتم چرا همش باید ی چیزی پیش بیاد اعصابم و بریزه بهم