2733
2734
عنوان

کتابی که هرگز از یادتون نمیره چیه؟🌱

| مشاهده متن کامل بحث + 712 بازدید | 82 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ممنونم عزیزم🥰 بله بود همون اولا برداشتنش بعدا😃

از اول اردیبهشت هی میاد تو ذهنم تولد یکی بوپ که باید تبریک میگفتم دیروز یادم افتاد یه کاربری تو نینی سایت بود😃

سن یه عدده؟..تا کی سر این حرفتون هستین؟اگه عدده  چرا میگی زیر هجده سال صحبت نکنه باهات؟چیه میترسی تجربه و حرف های یه به اصطلاح بچه از تو بهتر باشه؟!😆 ۱۷ سالمه اگه سنم رو کم میبینی  ترجیح میدم سکوتت بشنوم بجای حرفای ارزشمندت😂✋ ...............مهروعلاقه ام ب توهیچ، یکدم فقط بگوباتو چ کرده ام ک سلامم نمی دهی...!؟#محسن_رشیدی ((دیگه هفده سالم نیست!))+۱۸شدم
منم این سبک رو خیلی دوست دارم اگه تو این سبک کتابی می شناسید ممنون میشم معرفی کنید

آب‌نبات هل دار ، اب نبات دارچینی، اب نبات پسته ای 

فوق العاده است😍

حتما بعد از خوندن نظرتو باهام در میون بذار عزیز دلم🥰🤍

خلوت گزیده را به تماشا چه حاجت است...🐋💙
سلام عزیزم  کتاب *چهار اثر* از فلورانس اسکاول شین  حتماً بخونش.. کتاب *تمام جهان در من ...

ممنونم❤️

ما افراد رو قضاوت میکنیم چون گناهانمون با گناه اونا متفاوته..                                                                        هر سوالی در حوزه زبان دارید اینجا ازم بپرسید🌱                               "En la búsqueda de la verdad"  
 از اول اردیبهشت هی میاد تو ذهنم تولد یکی بوپ که باید تبریک میگفتم دیروز یادم افتاد یه کاربری ت ...

مرسی گلم لطف کردی 🥰🥰🥰

ما افراد رو قضاوت میکنیم چون گناهانمون با گناه اونا متفاوته..                                                                        هر سوالی در حوزه زبان دارید اینجا ازم بپرسید🌱                               "En la búsqueda de la verdad"  
آب‌نبات هل دار ، اب نبات دارچینی، اب نبات پسته ای  فوق العاده است😍 حتما بعد از خوندن نظرتو ب ...

آب نبات هلدار بود احتمالا خوندم سبکش رو دوست دارم ولی چون حال و هوای دوره نوجوانی رو بیشتر روایت می کرد یه کم از سن و سال من دور بود هر چند در کل دوسش داشتم