2752
2734
عنوان

کتابی که هرگز از یادتون نمیره چیه؟🌱

| مشاهده متن کامل بحث + 712 بازدید | 82 پست
بیشعوری؛مغازه خودکشی؛کتابخانه نیمه شب؛مغازه جادویی

کتابخانه نیمه شبو الان در حال مطالعه ش هستم

به اینا نگاه کنید👈🏻😐😐😐😐😐😐😏😏😏😏😒😒😒😯😯😯اینام دارن به شما نگاه میکنن نه؟😳😳😳😳😳😱😱😱😱😐😐خواستم متوجهتون کنم خب من برم دیگه🗿👩‍🦯

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

یه کانالی هست توی تلگرام پی دی اف کتابای ترند رو میذاره

ولی خودم، با کتاب ۲۷ روز و یک لبخند بی نهایت گریه کردم و وقتی تموم شد ، اون حس سبکی که داشتم روحم رو اروم میکرد

خلوت گزیده را به تماشا چه حاجت است...🐋💙
دختر شینا یادت باشد یادت باشد واقعا کتاب فوق العاده ای بود همه ازش تعریف میکنن

ممنونم عزیزم

ما افراد رو قضاوت میکنیم چون گناهانمون با گناه اونا متفاوته..                                                                        هر سوالی در حوزه زبان دارید اینجا ازم بپرسید🌱                               "En la búsqueda de la verdad"  
یه کانالی هست توی تلگرام پی دی اف کتابای ترند رو میذاره ولی خودم، با کتاب ۲۷ روز و یک لبخند بی نهای ...

ممنونم از معرفی خوبت.

ما افراد رو قضاوت میکنیم چون گناهانمون با گناه اونا متفاوته..                                                                        هر سوالی در حوزه زبان دارید اینجا ازم بپرسید🌱                               "En la búsqueda de la verdad"  
کتاب دا خیلی تحت تأثیر قرار گرفتم دوبار خوندمش

من دوستش نداشتم، جزو کتاب هایی بود ک وقتی تمومش کردم ب حس پوچی رسیدم، حس کمبود اعتماد ب نفس

خیلی ارمان گرایانه صحبت میکرد و من این طرز زندگیمانه رو نمی پسندم

اما یک روز بعد از حیرانی توی همین حوزه دفاع مقدسه و جزو کتاب هایی بود که خیلی زیاد روی من تاثیر مثبت گذاشت

من کتاب (چراغ ها را من خاموش میکنم )خیلی دوست داشتم رمانه کتاب بادبادک باز هم زمانه ولی خیلی ادبیات ...

ممنونم عزیزم به لیستم اضافه شد❤️

منم از کتابای ترند و تیک تاکی خیلی خوشم نیومد 😅

همشون فقط به خاطر تبلیغات الکی معروف شدن به نظر من

وگرنه درون مایه خاصی ندارن

سلام سایتی نمیشناسم اما معمولا از شهر کتاب حضوری میخرم سه شنبه ها با موری خداوند الموت دو قرن ...

مادربزرگ سلام رساند و گفت متاسفم و وقتی بریت ماری انجا بود هم بخونید حتما،  کتابای فردریک بکمن تکرار نشدنی ترینن🥲

2706