2733
2734

نماز حضرت محمد 

بزن گوگل

پرستار:👈اگه سوال پزشکی داشتین در خدمتم🌱تفسیر آزمایش📄🩸 👩‍⚕️معرفی انواع قرص و دارو 💊                                   بله پروفایل خودمم😍                                                       [[🤍فَاصْبِرْ إِنَّ وَعْدَ اللَّهِ حَقٌّ🤍]]                                           صلوات برای شهید ابراهیم هادی یادت نره دوست گلم💖               الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 🌷🌸               با احترام : درخواست دوستی نمی‌پذیرم سوالی داشتین تگم کنید ممنونم🦋                                                                             

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

نیاز نیست،همینکه از ته دلت ازش بخوای اجابت میکنه

•|•       ما چون ز دری پای کشیدیم،کشیدیم...امید ز هرکس که بریدیم،بریدیم...دل نیست کبوتر که چو برخاست،نشیند...از گوشه بامی که پریدیم،پریدیم... خلاصه‌که‌اینجوریاست🤍🙂🦋
خودم چند تا نماز بلدم ولی گقتم بزار جدید بگن نماز حضرت عباس نماز پنجشنبه آیت الله بهجت فکر کنم بعد ...

یه نماز بگین من یه شوهر خوب پیدا کنمممممم😕😕😕🤭🤭🤭🦧

به شدددددت رنج میبرم از ریزش مو اگه چیز خاصی امتحان کردی و ریزشت خوب شده به منم بگو امتحان کنم😭                            موهای قشنگم چرا میریزین اخه؟؟؟😭😭😭😭😭😭
نماز جعفر طیار بخون هرچی میخوای از خدا بخواه😂😍

تو مشهد رخ در رخ حضرت رضا خوندمممم هیچی نشددد😑😑😑❤️‍🩹

به شدددددت رنج میبرم از ریزش مو اگه چیز خاصی امتحان کردی و ریزشت خوب شده به منم بگو امتحان کنم😭                            موهای قشنگم چرا میریزین اخه؟؟؟😭😭😭😭😭😭
چند سالته عزیزم😂

۲۴😂

هنوز سنی نداری ولی زودتر ازدواج کنی بهتره 🥲😂

الان شوهر از استینم در میارم😍🤏

2706