2733
2734
هم شاغلم هم مستقلم هم درس خوانده ام هم رویاهای بزرگی تو سرمه اما خیلی اعصابم خورد میشه  ی راه ...

تلاشت رو بکن و اگه همسر درستی توی مسیرت قرار بگیره که حتی پیشرفتتم بیشتر میشه،،ولی امان از آدم بدرد نخور!

ازدواج دیر بشه بهتر میشه مطمئن باش

چه تضمینی وجود داره که دیرتر ازدواج کنی حتماً بهتر میشه ؟

اتفاقا انتخاب ها محدودتر و بدتر میشه باور کن خواهر من تو ۱۸-۲۳ سالگی به خواستگارایی داشت که نگووو همه چیز تموم 

حریص شد به خیال اینکه نکنه بهتر از اینم تو راهه الان ۲۹ سالشه و کم کم در آستانه ۳۰ سالگی

خواستگارا کمتر شده اوناییم که میان قطعا بین ۳۵-۳۸ سالشونه که همشون یا تو عقد جدا شدن یا ازدواج چندمشونه با کلی ادعا و توقع 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

هم شاغلم هم مستقلم هم درس خوانده ام هم رویاهای بزرگی تو سرمه اما خیلی اعصابم خورد میشه  ی راه ...

من ۲۷ سالمه دیگ سپردم ب خدا توکل بر قلب مهربونش و دست های باز و تواناش 

دوره سختیه ولی باید توکل کرد و مهم خوشبختیه  

ب هیچ وجه درخواست دوستی نمی‌پذیرم 👿 کاربری دست دو نفره 👭 ... هر بژی کورد 

منم مثل تو

...زمانی آرامش پیدا میکنی که بفهمی نیازی نیست به هر چیزی واکنش نشون بدی یا به هر حرفی جواب بدی😉 اگه آدم خوبی هستی ،آدم قوی ای هم باش چون به آدمای خوب زیاد ضربه میزنن.تحملت رو ببر بالا...
چه تضمینی وجود داره که دیرتر ازدواج کنی حتماً بهتر میشه ؟ اتفاقا انتخاب ها محدودتر و بدتر میشه باور ...

پسرا کلا میرن سراغ دخترای کم سن 

خودشونم انقدرررر طلبکارن 

اون اواخر یکیشون میگفت من این همه کار کردم خونه ماشین خریدم زنم باید ۲۰ ساله باشه میخوام ۱۰ سال حداقل زن جوون تو دستم باشه😐😐😐😐😐😐😐

عٖؒشٖؒقٖؒ تٖؒوٖؒ مٖؒاٖؒنٖؒنٖؒـٖؒבٖؒ لٖؒکٖؒـٖؒہٖؒ شٖؒرٖؒاٖؒبٖؒیٖؒسٖؒتٖؒ رٖؒوٖؒےٖؒ پٖؒیٖؒرٖؒاٖؒهٖؒنٖؒ سٖؒـٖؒ؋ٖؒـٖؒیٖؒـٖؒבٖؒمٖؒ کٖؒـٖؒہٖؒ בٖؒیٖؒگٖؒرٖؒ نٖؒمٖؒیٖؒتٖؒوٖؒاٖؒنٖؒمٖؒ بٖؒپٖؒوٖؒشٖؒمٖؒشٖٖؒؒ
نمیتونم  سعی میکنم با کسی معاشرت نکنم و دور باشم اما بازم نمیشه ادم حرفاشونو میشنوه

اهمیت نده چی میگن دقیقا مثل مگسی که وز وز می کنه می شنوی ولی اهمیت نمیدی اینم همونجوره 

من خودم تو همین شرایطم ولی برام مهم نیس کی چی میگه 

پسرا کلا میرن سراغ دخترای کم سن  خودشونم انقدرررر طلبکارن  اون اواخر یکیشون میگفت من این ...

منم همینو میگم 

کلا تو سن کم نه ، سن نرمال جوونی انتخاب ها بهتره 

برای حرفات تره خرد می‌کنه ، برینی فکر می‌کنه الماس و طلا گذاشتی ، حلوا حلوان میکنن 😂

ولی از ۲۶-۲۷ به اونور اصلا یه کسایی رو میبینی که با ۱۸۰ درجه تفاوت ، طرف کلا چند سال مونده به ۴۰ برسه بعد یجوری توقع از دختر ۳۰ ساله داره که انگار اون عروس و دختره

همین آخرین خواستگار خواهرم چشمش دنبال درآمد آبجیم بود اونوقت خودش شبی ۲-۳ ساعت تو آزمایشگاه ۴-۵ تومن درآمد داشت حرف حرف مامانش بود می‌گفت من خرج پسرمو میدم 

منم همینو میگم  کلا تو سن کم نه ، سن نرمال جوونی انتخاب ها بهتره  برای حرفات تره خرد می‌ ...

اینقدر حق نگو سیددددددد پشمامممممم

عٖؒشٖؒقٖؒ تٖؒوٖؒ مٖؒاٖؒنٖؒنٖؒـٖؒבٖؒ لٖؒکٖؒـٖؒہٖؒ شٖؒرٖؒاٖؒبٖؒیٖؒسٖؒتٖؒ رٖؒوٖؒےٖؒ پٖؒیٖؒرٖؒاٖؒهٖؒنٖؒ سٖؒـٖؒ؋ٖؒـٖؒیٖؒـٖؒבٖؒمٖؒ کٖؒـٖؒہٖؒ בٖؒیٖؒگٖؒرٖؒ نٖؒمٖؒیٖؒتٖؒوٖؒاٖؒنٖؒمٖؒ بٖؒپٖؒوٖؒشٖؒمٖؒشٖٖؒؒ
چه تضمینی وجود داره که دیرتر ازدواج کنی حتماً بهتر میشه ؟ اتفاقا انتخاب ها محدودتر و بدتر میشه باور ...

تو نمیتونی چندنفر رو به اکثریت تعمیم بدی خیلیا صبرکردن و واقعا خواستگارا و بالطبع زندگی بهتری پیدا کردن هیچ چیز قطعی نیست ولی وقتی کسی مثل استارتر از نگرانیش حرف میزنه من بشخصه نمیتونم بگم اگه این خواستگارارو رد کنی دیگه هیچوقت نمیتونی ازدواج کنی یا تو دیگه مزدوج نمیشی و ...