2733
2734

کی گفته ازدواج باعث اینچیزا میشه 

ازدواج درست باعث میشه تو زندگی به همه چی برسی

فقط 27 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
هیچ چیز ازهیچکس بعید نیستتو زندگیتون به هیچکس اعتماد نکنید... اینطوری همیشه شما برنده ایدرازتون رو به هیچکس نگین چون وقتی شما نمیتونید راز خودتون رو نگه دارید مطمعنا کسی دیگه هم نمیتونه😬 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

هم شاغلم هم مستقلم هم درس خوانده ام هم رویاهای بزرگی تو سرمه اما خیلی اعصابم خورد میشه  ی راه ...

بهترین کارو میکنی سنت هم زیاد نیست

اول درس بد کار اگر خواستی بعد ازدواج سکی م بهت حریی زد بگو به شما مربوط نیست. 

کاربر صدبار تعلیقی🌸😅

عزیزم افرادی که با مسائلی مثل ازدواج سعی می‌کنن پز بیان به اصطلاح ،عقده های درون کودکی دارن

همیشه یادت باشه یه آدم درست تربیت شده و با شخصیت و سالم نمیاد با ازدواجش پز بده

ازدواج کردن هیچ کار خاصی نیست 

نه جایزه نوبل به همراه داره 

نه اسکار

پس سعی کن به جاهلیتشون بخندی تا ناراحت بشی

روانشناس،تراپیست🌿...زنده کردن روح و روان انسان ها🌱مشاور فردی،زوج درمانگر☺️🍀
آره خواستگار مناسب دلم میخاد  چ بکنم

من ازدواج کردم پشیمونم کاش بیشتر می‌گشتم 😑یکم لذت نبردم البته مجبور شدم شرایطم بد شده بود .شوهرم خوبه ولی بازم یسری چیزا دلم مونده 

دعا کنید شاید بزرگترین خواسته شما کوچیکترین معجزه خدا باشه  خدایا شکرت بخاطر بودنت تک تک لحظات زندگیم.بخاطر 💞💞همسر خوبم💞 💞.انسانیت به دین و مذهب خاصی نیست همین که دلی را نرنجانی انسانی .اینجا آدما مجازین ولی قلباشون واقعی پس مبادا 💔سکوت در مقابل ظالم شریک شدن در ظلم اوست .اگ کسی بهم بی دلیل بی احترامی کنه چه مجازی چه حقیقی جوابشو میدم .البته آدمای حقیقی زندگیم خداروشکر خوبن.کسی از مجردی نمرده ولی متاهلی که انتخابش درست نبوده روزی هزار بار میمیره و زنده میشه .متاهلی که تنهاست خیلی بیشتر از مجردی که تنهاست عذاب میکشه پس برا ازدواج سعی کنید همسفر خوبی انتخاب کنید  
هم شاغلم هم مستقلم هم درس خوانده ام هم رویاهای بزرگی تو سرمه اما خیلی اعصابم خورد میشه  ی راه ...

۲۲ سال و ازدواج؟

اشتباه نکن

مردانى متفاوت اند كه عاشق زنى متفاوت باشند! و زن متفاوت در جوامع شرقى؛ قدرتمند، پيروز و خود راى است!!!
آره خواستگار مناسب دلم میخاد  چ بکنم

صبر کن عزیزم 

خیلیا تازه فهمیدن نباید عجله میکردن تو ازدواج 

زخمی ب قلبمه ، ک خدا هم بغلم کنه ، خوب نمیشه، (۱۴۰۳/۱/۲۹)  خدایا اشتباه کردم ... بغلم کن  آروم شم.....

عزیزم ببین ازدواج اسونه ، ازدواج درست کردنه که سخته 

دیدگاهت رو به ازدواج کلا باید عوض کنی البته بعد چند سال عوض میشه وقتی به رویاهات رسیدی و با ادمای بزرگ نشست و برخواست کردی قشنگ دیدگاهت دیدت تغییر میکنه 

هر کیم میخواد افاده بیاد بزار بیاد خاک بر سر زنی که چون ازدواج کرده فکر میکنه مدال طلا گرفته 

ازدواج بسیار دوست داشتنی شیرین و یه اتفاق هیجان انگیزه که باااااید باعث پیشرفت ادم بشه ازدواج باعث میشه عشق ابدی بشه 

من خودم قبلا دیدگاه بسیااااار منفی داشتم ولی کلا از وقتی که رویاهامو دنبال میکنم واقعا میبینم همه چی عوض شده 

یه روزی به جای خیلی خیلی بزرگی میرسی بهت قول میدم دختر قشنگم 

عٖؒشٖؒقٖؒ تٖؒوٖؒ مٖؒاٖؒنٖؒنٖؒـٖؒבٖؒ لٖؒکٖؒـٖؒہٖؒ شٖؒرٖؒاٖؒبٖؒیٖؒسٖؒتٖؒ رٖؒوٖؒےٖؒ پٖؒیٖؒرٖؒاٖؒهٖؒنٖؒ سٖؒـٖؒ؋ٖؒـٖؒیٖؒـٖؒבٖؒمٖؒ کٖؒـٖؒہٖؒ בٖؒیٖؒگٖؒرٖؒ نٖؒمٖؒیٖؒتٖؒوٖؒاٖؒنٖؒمٖؒ بٖؒپٖؒوٖؒشٖؒمٖؒشٖٖؒؒ
2706