2752
2734
عنوان

با خواهرم چیکار کنم

131 بازدید | 6 پست

سلام دوستان من ۲۵ ساله هستم و برادرم ۲۲ ، ما یک خواهر ۳۸ ساله داریم که ازدواج کرده ، چند روز پیش به پدر و مادرمون بی احترامی کرد من و برادرم از اونها دفاع کردیم و هرچی دلش خواست به من و برادرم فحش داد گفت الهی شما دوتا بمیرید ، بعد رفت خودشیرینی کرد گفت اونها بد هستن من خوبم ، همیشه مجرد بود تا الان به ما فحش های ناموسی میداد و کتک میزد ، چند بار بخشیدیم الان با ما قهره و به مادرمون یک پیام پر فحش به ما نوشته ، پدر و مادر ما میانسال هستن و همیشه دردش این هست که چرا من مستاجرم شما خونه دارید در حالیکه من و برادرم مجردیم و هنوز تو خونه ایم ، ما والدینمون میانسال هستن و من و برادرم از اونها مراقبت و پرستاری میکنیم ولی خواهرمون حتی به جز شام و ناهار با شوهرش به اینها سر نمیزنه ، الان مادرم میگه کاش دعوا نمیکردید ما به خواهرم بی احترامی نکردیم اون فحش های بد داد ، الان عذاب وجدان داریم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
خدا بهتون صبر بده 😑💔

الان من و برادرم باهاش قطع رابطه کردیم بهش زنگ نمیزنیم ولی مادر میگه دوست بشید ولی ما نمیخواهیم چون دوباره بی احترامی میکنه ، برادرم یکبار از دست اون غش کرد و بیمارستان بستری شد

الان من و برادرم باهاش قطع رابطه کردیم بهش زنگ نمیزنیم ولی مادر میگه دوست بشید ولی ما نمیخواهیم چون ...

وای محلش ندین توروخدا 

چه خوب بودنی وقتی انقد اذیتتون میکنه

اگه با نظرم مخالفی ریپلای نکن من اومدم برای چندلحظه از زندگی فارغشم نه اینکه باشما بحث کنم .. ممنون 🙏