2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اره عزیزم وقتی هر روز یه کاری کنی که دماغت ورم کنه ورمش دائمی میشه... مثلا امروز نمک میخوری ورم میکنه تا دو سه روز بعدش به هر دلیلی گریه میکنی اینم باعث میشه چند روز ورم کنه بعدش چیپس و پفک یا ادویه میخوری ورم میکنه... بعدش زیاد میخوابی و ورم میکنی یا حموم طولانی و گرم میری که باعث ورم میشه... 

اگه این روند رو طی کنی ورم دائمی میشه

من خودم 5 ماهه عمل کردم تو این 5 ماه شاید کلا دو سه بار مجبور شدم گریه کنم اصلا نمک نخوردم ادویه و پفک و چیپسم ممنوع بود ماساژم میدادم خداروشکر دارم نتیجه میگیرم 

دوستم عمل کرد بعدش مادرش فوت کرد طفلک  ورم بینیش مونده از بس گریه کرد 

2731

به نظر من اگ دکتری که بینی تونو عمل می کنه واقعا متخحصص باشه بهتون میگه که بعد عمل باید چه کارهایی رو انجام بدی چه کارهایی رو نباید انجام بدید تا ورم بینی بخوابه و به اون شکل و فرمی که دوس دارید دربیاد. توی کار عمل بینی دکتر قهرمانی واقعا کارش خیلی خوبه. یکی از دوستام پیششون عمل کرده و دستوراتم اجرا کرده الان بعد ی سال هیچ ورمی نداره خیلیم از عملش راضیه