2733
2734

پیشاپیش ممنون که وقت میذارین

اگه طرف مقابلتون چندین بار بحث دختری که قبلا باهاش در ارتباط بوده رو یادآوری کنه و حتی "عشقم" خطابش کنه 

چه حسی بهتون دست میده؟

با در نظر گرفتن اینکه قبلا اون آقا یه بار وسط رابطه شما، وقتی شما بودی دوباره با اون دختر ارتباط گرفته باشه 

بابا منم آدمم دل دارم احساس دارم دلم میشکنه سنگینه اینا برام اگه خود مردا بودن تحمل میکردن اینا رو 

آدم حس به بازی گرفته شدن بهش دست میده 

هی میگه نکنه تو این مدتی من بودم اصلا انگار اهمیتی نداشته و هوش و حواسش جای دیگه ای بوده 

منو به مسخره گرفته 

حالم واقعا بد شد نمیدونم دیگه چطوری توصیف کنم جلوی چند نفر دیگه به طرف مقابلم حرفامو زدم با همون حال

کارم اصلا درست نبود که جلوی بقیه حرف زدم قبول دارم واقعا پشیمونم 

یه عیب بدم همینه ناراحت میشم از چیزی و حق با منه ولی تو همون حین یه حرفایی میزنم که جالب نیست اینجوری میشه که دیگه نمیتونم از خودمم دفاع کنم حرفی برای گفتن داشته باشم

طرف مقابلم مثل یه غریبه هر چی دلش خواست بهم گفت کولی و هوچی 

که به فکر آبروی بقیه نیست فقط دهنشو باز میکنه

ولی من تو اون لحظه اینقدر حالم بد بود که خدا میدونه همچین قصدی نداشتم و اصلا همچین آدمی نیستم از جونمم برام عزیزتر 

الانم طاقت اینکه از دستم ناراحت باشه و اینجوری درموردم فکر کنه رو ندارم 

اونم آدم مغروریه الان که عصبیه اصلا نمیشه باهاش حرف زد متاسفانه نمیبینه درکم نمیکنه این وسط هم من اشتباه کردم هم اون 

به نظر شما من باید چیکار کنم 

همینارو بهش بگو و بگو که دوسندارم نفر سوم رابطه باشم درخت نیستم ببینم جام خوب نیست عوض میکنم و نمیزارم هم تو و هم خودم بیشتراز اینا اذیت بشی.حتما کنار حرفات اینو بگو یکم به خودش بیاد ک جنبه التماس کردن نباشه

اي كاش دخترم

بودي

اول يك دونه ميزدم توي گوشت

بع  ميگفتم كجا اشتباه كردم ك دخترم اينقدر خاري طلب هست!

طرف رسما خيانت كرده، از رابطه اش حرف ميزنه

مشخصا تو براش اهميتي نداره

الان شما ناراحتي ك اون ناراحته؟

يا للعجب

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اي كاش دخترم بودي اول يك دونه ميزدم توي گوشت بع  ميگفتم كجا اشتباه كردم ك دخترم اينقدر خاري ...

کاش واقعا یکی بود میزد تو گوشم

واقعا براش اهمیتی ندارم؟

به خودشم گفتم اگه یه درصدم برات مهم بودم جلوی من اینجوری خطابش نمی کردی 

ولی نمی بینه اینا رو یا بی ارزش میدونه 

همینارو بهش بگو و بگو که دوسندارم نفر سوم رابطه باشم درخت نیستم ببینم جام خوب نیست عوض میکنم و نمیزا ...

با اون دختر نیست 

یه مدت کوتاه وسط رابطه ما اون دختر اومد 

که اونم رسما گفت نمیخوام تو باشی تعهدی به تو نداشتم ول کرد رفت سراغ اون..... هر چند باز دوباره برگشتیم اما نمیبینه اینا رو حق نمیده بهم من اشتباهمم بپذیرم اون نه

بهشم گفت چرا گفتی عشقم گفت عشق سابق همین در حالی که من ناراحت شده بودم عمیقا 

بنظرم دیگه همچین رابطه ای رو ادامه نده 

من همیشه سعی میکنم همه جوانب رو در نظر بگیرم و بعد حرف بزنم .

ادامه دادن همچین رابطه ای و با همچین آدمی اصلا درست نیست و فقط بهت لطمه میزنه چون طرف براش احساسات تو اصلا مهم نیست اگه بود همچین حرف هابی و کارهایی انجام نمیداد.

به عنوان یه برادر بزرگتر از خودت به حرفام و چیزای که ازشون برداشت می‌کنی عمل کن و مطمئن باش که به نفع خودته 😉

کاربر آقا 🙌                                                                      دانشجوی رشته حقوق.                                                       نوازنده گیتار سبک پاپ.                                                     عاشق موسیقی  _فیلم _طبیعت_کتاب.                                   بازیگران مورد علاقه : کلین مورفی _ کیرانایتلی _ لئوناردو دی کاپریو                                                                              خواننده مورد علاقه ام : حمید هیراد و استاد شجریان عزیزم .          ( یه دنیای پر از آرامش ...☘️)                                            سوالی بود در خدمتم در حد توان راهنمایی میکنم .                
بنظرم دیگه همچین رابطه ای رو ادامه نده  من همیشه سعی میکنم همه جوانب رو در نظر بگیرم و بعد حرف ...

نمیدونم انگار میخوام به خودم بقبولونم که اینجوری نیست همش فکر میکردم منم براش مهمم 

ولی منطقی بخوام نگاه کنم بله حداقلش این بود امروز کمی به منم فکر میکرد حرفا و رفتارای خودشم میدید 

با دلم که خرد شده چیکار کنم کاش این همه مدت دوست داشتن منم میدید .....

نمیدونم انگار میخوام به خودم بقبولونم که اینجوری نیست همش فکر میکردم منم براش مهمم  ولی منطقی ...

فقط سعی کن 

کمتر یا اگه میتونی اصلا بهش فکر نکن 

بهت قول میدم بهترین ها نسبیت میشه ...😉

کاربر آقا 🙌                                                                      دانشجوی رشته حقوق.                                                       نوازنده گیتار سبک پاپ.                                                     عاشق موسیقی  _فیلم _طبیعت_کتاب.                                   بازیگران مورد علاقه : کلین مورفی _ کیرانایتلی _ لئوناردو دی کاپریو                                                                              خواننده مورد علاقه ام : حمید هیراد و استاد شجریان عزیزم .          ( یه دنیای پر از آرامش ...☘️)                                            سوالی بود در خدمتم در حد توان راهنمایی میکنم .                

سه بار متن تاپیک رو خوندم تا درک کنم موضوع رو... اما هر سه بار قلبم برات فشرده شد... 

چقدر صبور ، مهربون و همچنین با گذشت هستی که همچین چیزی رو تاب آوردی... 

من اگر بجای شما میبودم اون مکان رو روی سر طرفم خراب میکردم 😅 و دیگه هم ارتباطی باهاش نمیداشتم. 

وقتی ایشون تو جمع اسم اون رابطه ی قبل رو آورده و عشقم خطاب کرده، چرا باید از واکنش شما در جمع ناراحت بشه؟ ایشون اول شروع کرده ایشون یه حرکتی زده که عکس العمل شما اون بوده... 

بقول معروف یه کنشی بوده که واکنش داشته ! 

شما الکی که تو جمع اینکارو نکردی... 

الان بجای اینکه ایشون ازاین حرکت بسیار زشت طوری که نمیشه توصیف کرد پشیمون باشه و به دنبال جبران باشه، دو قورت و نیمش هم باقیه؟ یا دست پیش گرفته تا پس نیفته؟ 

#ملی_گرا 💚🌱                                                                                                                    آریایی پرست هستم ،من دختر ایرانم.... ایلدا هستم از نسل ارتمیس و نژاد بی همتای کوروش بزرگ😍                          #درتکاپوی_آفرینش_دوباره                            خیلی جالبه ما فکر میکنیم هرچیزی که میبینیم یا حس ‌میکنیم رو باید بگیم اما :ادب یعنی اندکی تأمل میان آن چیزی که من حس میکنم و آن چیزی که بروز میدم...                                                (من کورش هخامنشی فرمان دارم که بر مردمان ملال نرود که ملال مردمان ملال من است و شادمانی مردمان شادمانی من.بگذارید هر کس به ایین خویش باشد.زنان را گرامی بدارید.فرودستان را در یابیدو هر کس به تکلم قبیله خویش سخن گوید.گسستن زنجیرها ارزوی من است.ما شب و شقاوت را خواهیم زدود و زندگی را ستایش خواهیم کرد.تا هست سرزمین من اسمانی باد) مستدام باد ایرانِ کوروش 🫶
سه بار متن تاپیک رو خوندم تا درک کنم موضوع رو... اما هر سه بار قلبم برات فشرده شد...  چقدر صبو ...

ممنونم عزیزدلم از همدردیت برام بسیار ارزشمند

کاش اینا رو خودشم میفهمید اما نمیدونم چرا بعضی چیزا رو نمی بینه چقدر اعتماد به نفس منو سر این مسائل خرد کرده شخصیت منو خراب کرده

سر همین مسئله بعد از اینکه کلی حرف بار من کرد گفت دیگه رابطه ای بین ما نیست مثل یه غریبه باهام حرف زد..... قلبم سنگینه خیلی از شکستنش از خرد شدنم از این رفتاراش

نمیدونم چیکار کنم چجوری خودمو آروم کنم نمیدونم و این خود مرگه.....

ممنونم عزیزدلم از همدردیت برام بسیار ارزشمند کاش اینا رو خودشم میفهمید اما نمیدونم چرا بعضی چیزا رو ...

ببخشید عزیز قشنگم اگر مایلی جواب بده این آقا همسرته که انقدر باهاش راه میای؟ 

#ملی_گرا 💚🌱                                                                                                                    آریایی پرست هستم ،من دختر ایرانم.... ایلدا هستم از نسل ارتمیس و نژاد بی همتای کوروش بزرگ😍                          #درتکاپوی_آفرینش_دوباره                            خیلی جالبه ما فکر میکنیم هرچیزی که میبینیم یا حس ‌میکنیم رو باید بگیم اما :ادب یعنی اندکی تأمل میان آن چیزی که من حس میکنم و آن چیزی که بروز میدم...                                                (من کورش هخامنشی فرمان دارم که بر مردمان ملال نرود که ملال مردمان ملال من است و شادمانی مردمان شادمانی من.بگذارید هر کس به ایین خویش باشد.زنان را گرامی بدارید.فرودستان را در یابیدو هر کس به تکلم قبیله خویش سخن گوید.گسستن زنجیرها ارزوی من است.ما شب و شقاوت را خواهیم زدود و زندگی را ستایش خواهیم کرد.تا هست سرزمین من اسمانی باد) مستدام باد ایرانِ کوروش 🫶
ببخشید عزیز قشنگم اگر مایلی جواب بده این آقا همسرته که انقدر باهاش راه میای؟ 

نه خواهش میکنم... تو دوران آشنایی بودیم 

آدم بی منطقی نبودم همین بیشتر آزارم میده که چیکار کردم با خودم سر احساساتم هی به خاطر دلم کوتاه اومدم میخواستم تموم کنم حالم به شدت بد میشد و...

ولی ای کاش تموم کرده بودم که اینطوری با دل و غرور لگد مال شده خیلی سخت تر

نه خواهش میکنم... تو دوران آشنایی بودیم  آدم بی منطقی نبودم همین بیشتر آزارم میده که چیکار کرد ...

الان چه نسبتی دارین؟ 

الان هیچی بهم زد تمومش کرد

جدی میگی؟ 😍واقعا؟  میدونی چقدر خوشحال شدم نسبتی با این ادم نداری ؟ 

2706