2737
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

هیچوقت ازدواج سنتیو درک نکردم،ی شبه باید وانمود کنی عاشقشی

اگ کسی سنتی ازدواج کرده و راضیه خواهشا یچی بگه نظرمو تغییر بدم

💚الهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم💚

ازدواجای سنتی اکسرن پایدار تر و سالم ترن.

چون بیشتر عقلانی انتخاب میشن.

تا احساسی..

خاهشن مخالفا ریپلای نزنن بجز استارتر هیچکس حق نداره ریپلای کنه..

باز میشه غرق شد با اینکه آبی نیست تو رنگ چشم تو پوستت سبزه مثل گل موهات سیاهی شب مست شرابی لبات فقط سیگار میکشم رو این بوم نقاشی:)

من شوهرم از همون لحظه آزمایشگاه رفتیم قشنگ معلوم بود چقد دلش میخواد از همون لحظه هم عقد کردیم محبتش فوران کرد 😅😅😅😅

ولی من یک ماهی طول کشید تا بفهمم چیشده 

آخه من تو عمرم یاد نداشتم کسی بیاد دوست دارم و اینچیزا بهم بگه منم بلد نبودم کپ کرده بودم اصلا 😅😅😅

تواضعی عزت بخش                                               به خدا تواضع کن و در برابر فرامینش مطیع باش تا زورگویان نتوانند تو را ذلیل و فرمانبردار خود کنند            ارزش هرفرد متناسب با فرمانده اوست 💕
2738
هیچوقت ازدواج سنتیو درک نکردم،ی شبه باید وانمود کنی عاشقشی اگ کسی سنتی ازدواج کرده و راضیه خواهشا ی ...

نه نه 

تغییر نده نظرت کاملا درسته 

فقط 8 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خونه رو مرتب کردم! حالا تنها چیزی که اینجا بهم ریخته اس،منم! :) 
هیچوقت ازدواج سنتیو درک نکردم،ی شبه باید وانمود کنی عاشقشی اگ کسی سنتی ازدواج کرده و راضیه خواهشا ی ...

بله عزیزم من راضیم خداروشکر 

اینم یه شبه نیست 

شما چندین جلسه خواستگاری میری میای بلاخره 

من 2 ماه طول کشید خواستگاریم 

تواضعی عزت بخش                                               به خدا تواضع کن و در برابر فرامینش مطیع باش تا زورگویان نتوانند تو را ذلیل و فرمانبردار خود کنند            ارزش هرفرد متناسب با فرمانده اوست 💕

تغییرش بده عزیزم 

چون هم من خداروشکر اوکیم هم خالم هم زنداداشم هم جاریم 

نه نه  تغییر نده نظرت کاملا درسته

اینو ب مامانم نشون میدم ممنون❤

میگ اومدیمو هیچوقت از کسی خوشت نیومد چرا موردای خوبو از دست بدیم،منم گفتم اگ خوشم نیومد هیچوقت ازدواج نمیکنم

💚الهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم💚
2706