2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من هر سری با کسی درگیری یا ناراحتی دارم ب فرشته نگهبانش نامه مینویسم.

برایت آرزوهای کوچک دارم. مثلا اینکه چشم‌هایت را که باز میکنی، خستگی‌های دیروزت را در خواب آرام دیشب جا گذاشته باشی و تمام تنت لبریز باشد از طراوت و شادابی. مثلا اینکه یک لقمه نان و پنیر دلخوشی صبحانه‌ات باشد، قدم‌هایی سالم داشته باشی برای رفتن تا موفقیت و مادری که هر صبح، دعای خیرش بشود بدرقه‌ی راهت. مثلا اینکه آدم‌هایی در مسیر امروزت باشند، که حال جهانت را قشنگ‌تر کنند. دلت به بودن همراه و هم‌نفسی خوش باشد، و سرت به زندگی گرم. برایت آرزوهای کوچکی دارم، که شاید حسرت‌ بزرگ خیلی‌ها باشد‌‌‌...🌸🌹✨⭐
2731

من ۶ سالم بود نامه به روش نقاشی نوشتم 😂 

فرشته های مهربون ( مامان بابام ) برام می‌خریدن 

درخواست دوستی ممنوع❌حتی شما دوست عزیز‼️ بعضی وقتا باید تو زندگی رنج بکشی، نه بخاطر اینکه آدم بدی بودی، بلکه بخاطر اینکه درک نکردی کجا باید دست از خوب بودن برداری."👌🏻  تَوَکُل کَردَم به خُدام و خـودم✨🩷🫠 

همچین چیزی معتبر نیست

نامه به حضرت ولی عصر بنویسید یا همون فریضه

🇮🇷 🇵🇸 Free Palestine 🇵🇸 🇮🇷گویند علی می‌زده صد وصله به کفشش💔 ای کاش دل خسته ما کفش علی بود🕊️      شهدا میشه برادر نداشته من باشید؟💙.         کی این فراق تمام میشود مهدی(عج) جان؟!💛

من خودم نتیجه گرفتم خیلی راضیم😍

بعد نامه دادن

به پنت هوس دعوت شدم 😍

کارت دعوت نامه از طرف رئیس جمهور امریکای جنوبی  برای مهمان افتخاری به انجا بهم داده شد😍

از فقر الان به نداری رسیدم😍

ولی این ها تنها نبود

دعام کردم

ذکرم خوندم

کل روزم دعا می کردم و به اینجایی که هستم رسیدم

من ۶ سالم بود نامه به روش نقاشی نوشتم 😂  فرشته های مهربون ( مامان بابام ) برام می‌خریدن

چه خوب که قدرشناس هستید

آدم کیف میکنه بچه هایی مثل شما را هزار تا باشن.  

سلام،برای سلامتی وخوشبختی همه (صلوات)
تورو قرآن به فرشته من نامه ندی ازم پول میخواد باز میاد در خونه ابرو ریزی میکنه!فان

😑🤭

نیاز هست ب دونستن اسم و فامیلتون 😂 نگران آبروتون نباشید

برایت آرزوهای کوچک دارم. مثلا اینکه چشم‌هایت را که باز میکنی، خستگی‌های دیروزت را در خواب آرام دیشب جا گذاشته باشی و تمام تنت لبریز باشد از طراوت و شادابی. مثلا اینکه یک لقمه نان و پنیر دلخوشی صبحانه‌ات باشد، قدم‌هایی سالم داشته باشی برای رفتن تا موفقیت و مادری که هر صبح، دعای خیرش بشود بدرقه‌ی راهت. مثلا اینکه آدم‌هایی در مسیر امروزت باشند، که حال جهانت را قشنگ‌تر کنند. دلت به بودن همراه و هم‌نفسی خوش باشد، و سرت به زندگی گرم. برایت آرزوهای کوچکی دارم، که شاید حسرت‌ بزرگ خیلی‌ها باشد‌‌‌...🌸🌹✨⭐
2706