2737
2739
عنوان

سونو دادم میاید تفسیر کنید؟

106 بازدید | 12 پست

اخرین با ۱۵ اسفند پری شدم ۵ روز از موعدم گذشت سرماخورده بودم حالت تهوع و استفراغ داشتم دکتر گفت آز بده دادم منفی بود پری هم نشدم تااا ۷ اردیبهشت ک نمیدونم پری بود یا لکه بینی اصلا دل درد نداشتم فقط لک میدیدم پد استفاده نمیکردم حتی الانم لک میبینم ۱۳ روزه😭 خیلی میترسم دکتر گفت احتمالا یا باقی مانده جنینیه یا پولیپه از صب تا الان حالم خرابه گریه کردم یک سال و نیمه اقدادمم نمیشه دکترم گفت تنبلی هم داری پولیپم بش اضافه شده😪😭

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نمیدونم چرا نمیشه جدیدا این لکه بینیه هم رو مخم راه میره خسته شدم دیگه ۱۳ روز هنوز انگار روز اولشه😪

ناحیه هایپر اکو بنظرم باعث لکه بینی هست و نمیذاره بارداربشی

2731
نمیدونم چرا نمیشه جدیدا این لکه بینیه هم رو مخم راه میره خسته شدم دیگه ۱۳ روز هنوز انگار روز اولشه😪

تو قسمت بالایی اندومتر زده داخل رحم.دکترت باید دارو بهت بده تا اون رفع بشه.بعد بارداربشی

اون هایپراکو نمیدونم چیه...

الان ی فولیکول عالی داری

خدایا هزاران بار شکر بخاطر نعمت زیبات🌹توی خونه ام یه فرشته کوچولو دارم🌹 کسانی که ساکن استرالیا هستید. لطفا بهم درخواست بدین. ممنونم
2740

ممکنه یک پلیپ در ناحیه هایپر اکو وجود داشته باشه اونی که تو پرانتز نوشته

رَبِّ هَبْ لِي مِنْ لَدُنْكَ ذُرِّيَّةً طَيِّبَةً ۖ إِنَّكَ سَمِيعُ الدُّعَاءِ ربِ لاتَذَرنی فرداً و انتَ خیرالوارثین
ولی تنبلی نداری عزیزم چون تخمک و ضخامت رحمت عالیه برای بارداری.فقط اون هایپر اکو هست که نمیذاره بارد ...

اره خداروشکر دارو نخوردم اصلا اصلاح سبک انجام دادم دکترم گفت دیگه خوب شدی ولی نمیخاستم باور کنم . مرسی عزیزم باید برم پیش دکتر