2752
2734

روز معلم  رفتم  خونه شون  از توی اتاق برای  سلام هم  بیرون  نیومد 

چه برسه به تبریک 

پدر شوهر  هم  منو دید و تبریک نگفت   اخلاق  بشدت  افتضاح هست  فقط  متلک  میندلزه  بهم .

الان  زور دختر  باید به خواهر  شوهر  کادو  بدم ؟

هر  سری  بهد بهانه های  مختلف  ماه گرد عقدمون  و  تولد  و  روز  دختر  و هزار  تا چیز دیگه از  شوهرم  چند میلیون  پول توقع داره و  شوهرم هم بهش میده .

و همین طور میگه ببریم اش شام بیرون  یک غذای  گرون  سفارش میده عین ...‌ میخوره .

من روزرمعلم  یه  شام خیلی گرون   از بیرون  خریدم  و برایر همه شون  به تعداد بردم  و خوردن  . بدون  یک  تشکر حتی 😔😔  ( فقط نمیدونم چرا اینقدر احمق شدم )

در حالی که خودمون  داریم خونه میسازیم  و قسط های  سنگین داریم   من خودم به شوهرم  خیلی کمک  کردم  خیلی از پس انداز  مجردی و  کل  حقوقم دادم  و به شدت  قتاعت میکنم تا خونه اماده بشه.

واسه این که فشار مالی  به شوهرم  و  خانواده اش نیاد ) که الان فهمیدم چه لجنی هستن( عقد و  عروسی  باهم گرفتم که توی هزینه ها صرفه جویی بشه  و فعلا خانه مادرم هستم .

بگید من  چیکار کنم ؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

من چقدر حرص خوردم

رویا نویس اسم آنلاین شاپ لوازم تحریرمه😍 لینک کانالم👇 https://eitaa.com/joinchat/3458531743Cc2b5807702  من یه مامانم که تصمیم گرفته هزینه‌ی رشد و پیشرفتش رو خودش پرداخت کنه😁🙃❤️ داستان تولد رویانویس ابتدای کانالم سنجاق شده🌱✨️ 

آره که بایدبگی

پاهاش ودستاش روهم ببوس

مثل یانگوم تعظیم هم بکن

عین کلفت بایدچشم هم بگی

توکه ......هستی وبودی همینطوربمون😶😶😐😐😐😐😐😐😐

آخه چراتواینقدرچیزی؟!

من جواب استاتررومیدم،بتوچه؟!....توهین کنی تمامش نثاروالدینت چون من باتوکارنداشتم وتوفضولی وبی ذات،برای همین برای نظرهمه نظرمیدی،بازهم میگم بتوچه؟!

فقط حواستون باشه حتما بخشی از خونه به نام شما باشه به اندازه هزینه‌ای که کردین

رویا نویس اسم آنلاین شاپ لوازم تحریرمه😍 لینک کانالم👇 https://eitaa.com/joinchat/3458531743Cc2b5807702  من یه مامانم که تصمیم گرفته هزینه‌ی رشد و پیشرفتش رو خودش پرداخت کنه😁🙃❤️ داستان تولد رویانویس ابتدای کانالم سنجاق شده🌱✨️ 

هر روز یه روزی از خودشون در میارن روز دختر روز پسر روز پاندا روز خروس ولکنید بابا بچسبید به زندگیتون و برای خودتون هزینه کنید مگه با این اقتصاد دیگه میشه این مسخره بازی ها رو ساپورت کرد 

خدایا هزاااااران بار شکرت خودت محافظمون باش اللهم صل علی محمد و آل محمد