2733
2734
عنوان

نامه به رهبری

130 بازدید | 11 پست

بچها تو تاریخ ۱۷ بهمن از توی سایت نامه زدم برای رهبری کمک مالی خاستم که برم دانشگاه گفتم چار ساله کنکور میدم پول ندارم ادامه تحصیل بدم..تاریخ ۱۵ فروردین زنگ زدن گفتن برم کمیته امداد پرسیدن چنتا بچه هستیم وقتی شغل پردمو گفتن گفتم کارگر هستش اما زیر نظر سپاه هستن حالا هی میترسم مارو سپاهی رد کرده باشن فک کنن کارمندیم کمک نکنن شماره کارت هم گرفتن اما هنوز خبری نشده مامانو بابام میگن حتما سپاهی رد کردن اگه کارمند رد کردع باشن قیدشو بزن.نظر شما چیه کسی تجربه نداشته؟؟؟؟؟ 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

پدرم تو کمیته امداد هست دوباره برید اصولا به کسایی که نیاز دارن خیلی کمک میکنن به خصوص شما نامه دادین شاید اشتباهی نوشتن

فقط پیگیری کنید تعداد زیاده باید زیاد پیگیری کنی

🇮🇷 🇵🇸 Free Palestine 🇵🇸 🇮🇷گویند علی می‌زده صد وصله به کفشش💔 ای کاش دل خسته ما کفش علی بود🕊️      شهدا میشه برادر نداشته من باشید؟💙.         کی این فراق تمام میشود مهدی(عج) جان؟!💛
2740
پدرم تو کمیته امداد هست دوباره برید اصولا به کسایی که نیاز دارن خیلی کمک میکنن به خصوص شما نامه دادی ...

برم کمیته امداد چی بگم چون بهم گفت اطلاعاتتو میفرستیم تهران دیگه کاری به اینجا نداره

برم کمیته امداد چی بگم چون بهم گفت اطلاعاتتو میفرستیم تهران دیگه کاری به اینجا نداره

که اشتباه شده

🇮🇷 🇵🇸 Free Palestine 🇵🇸 🇮🇷گویند علی می‌زده صد وصله به کفشش💔 ای کاش دل خسته ما کفش علی بود🕊️      شهدا میشه برادر نداشته من باشید؟💙.         کی این فراق تمام میشود مهدی(عج) جان؟!💛