2752
2734
عنوان

تب پسرم ۱۵ ماهه

74 بازدید | 16 پست

سلام خانم های گل 

پسر من از ۱۲ فروردین تا الان مریض 

هی تبش قطع میشه دوباره تب میکنه 

هفته قبل دو هفته بیمارستان برای اسهال و استفراغ و تب بستری بود 

شکرخدا یک هفته مشکلی نداشت دوباره دیشب تب کرد بردم دکتر میگه دوباره ویروس م یک هفته در خونه باز نکردم باباش ماسک میزده هیچ کس خونم نیومده از کی اخه گرفته باز 

یک ماه بچم تب داره 

ازمایش ها هم میگن عفونت توو خونش نیست دیگه 

کسی تجربه ای داره؟

الَّذِينَ آمَنُوا وَتَطْمَئِنُّ قُلُوبُهُمْ بِذِكْرِ اللَّهِ ۗ أَلَا بِذِكْرِ اللَّهِ تَطْمَئِنُّ الْقُلُوبُ

اگر کسی اطلاعی داره بهم کمک کنه دارم از غصه دق میکنم ایم بچه خدا بعد چند سال بهم داره 

الَّذِينَ آمَنُوا وَتَطْمَئِنُّ قُلُوبُهُمْ بِذِكْرِ اللَّهِ ۗ أَلَا بِذِكْرِ اللَّهِ تَطْمَئِنُّ الْقُلُوبُ
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

گلم مطمئنی تب هست؟؟؟؟ تب سنج دقیق گذاشتی؟ شاید فقط یه کم دمای بدنش بالا رفته خونه تون گرم نیست؟

نه عزیزم دیشب باز تبش تا ۳۸ رفت 

یه دندون آسیاب داره که فقط آبسه شده نمیزنه بیرون دکتر دیشب گفت گلوش قرمز شده 

2731
شاید برای دندونش هست تب الانش دکتر آنتی بیوتیک داده؟

آره گفت بخوره 

ولی دیگه یک ماه شده هرچی ازمایش هم میگیرن خوبه نمیدونم بخدا چرا بچم اینجوری شده 

آره گفت بخوره  ولی دیگه یک ماه شده هرچی ازمایش هم میگیرن خوبه نمیدونم بخدا چرا بچم اینجوری شده ...

بچه هایی که بعد کلی انتظار دنیا میان خیلی عزیز هستن

من که واقعا جونم بنده به نفس های پسرم

الان شش سالشه

حتی مهد میره دلم براش تنگ میشه

شبها چند بار تاصبح بیدار میشم بوسش میکنم.

یه کم بیشتر تقویتش کن بدنش ضعیف شده

بلدرچين و سوپ قلم و ماهیچه و نخودآب بهش بده تا ان شاالله کم کم بهتر بشه

بچه هایی که بعد کلی انتظار دنیا میان خیلی عزیز هستن من که واقعا جونم بنده به نفس های پسرم الان شش ...

همه چی بهش میدم 

شما درک میکنید من چقد زجر میکشم همه میگن چرا گریه میکنی 

زی پاش حلقه پیاز ببند قرقره نمک آب و زردچوبه  پونه کوهی خیس کن بزار قسمت آبسه

اصلا قرقره نمیکنه هیچی بلد نیست پونه هم نمیزاره بزارم دهنش

همه چی بهش میدم  شما درک میکنید من چقد زجر میکشم همه میگن چرا گریه میکنی

میفهمم چقدر دوستش داری گلم

اما خودتو بزار جای پسرت، ببین اگر خودت کودک بودی و مریض بودی دوست داشتی مادرت با انرژی و خندون کنارت باشه یا ناراحت و پر استرس؟؟؟؟؟

همه چی بهش میدم  شما درک میکنید من چقد زجر میکشم همه میگن چرا گریه میکنی

بزار یه تجربه مو برات بگم.

من وقتی پسرمم ۳سالش بود مجبور شدم جراحی تخمدان انجام بدم و بعدش چون هورمون هام بهم ریخته بود خیلی حالم بد بود و ضعف داشتم و تب تا یک هفته ۱۰روز.

خونه مادرم بودم و دائم یا خواب بودم یا زیر سرم.

پسر من عاشق مامانم هست و به ظاهر کاملا اوکی بود 

بعد چند روز دیدیم مدفوعش شکل آب شده، نه اینکه شل باشه ها، کاملا بی رنگ و آب با کمی کف.

کلی دکتر بردیم کشت مدفوع و آلرژی و ....

هیچ مشکلی نبود

تا اینکه یه دکتر گفت شما مشکلی ندارید بچه تون استرس نداره؟ گفتم چرا من جراحی کردم و ...

گفت به خاطر استرس اینجوری شده

خلاصه من حالم بهتر شد و اومدیم خونه خودمون پسرمم بعد دو روز اوکی شد انگار نه انگار که مشکلی بوده

الانم باور کن پسر گلت روحیه‌اش خرابه

میگی تو خونه هستید ماسک می‌زنید اون روحش خسته شده

اگر امکانش رو دارید چند روز برید مسافرت 

الان شمال عالیه 

ببریدش دریا و جنگل

بهت قول میدم حالش خوبه خوب میشه 

حال و احوال پسرت آینه روحیات خودت هست

اگر تو شاد باشی فرزندت شاده اگر تو غمگین و پژمرده اونم همین‌طور میشه

بزار یه تجربه مو برات بگم. من وقتی پسرمم ۳سالش بود مجبور شدم جراحی تخمدان انجام بدم و بعدش چون هورم ...

واقعا خودمم خستم از این حالم ممنون که تجربه باهام در میون گذاشتی 

پسرم نکاه میکنم اشک میریزم میدونم باید خودم و جمع و جور کنم میگذره این روزا ولی ذهن پرت میشه به اتفاقای بد

بزار یه تجربه مو برات بگم. من وقتی پسرمم ۳سالش بود مجبور شدم جراحی تخمدان انجام بدم و بعدش چون هورم ...

خدا پسرت برا حفظ کنه خیلی خوشبخته که مامانی مثل شما داره