2733
2739
عنوان

یادتونه دیروز تایپ زدم ک....

54 بازدید | 5 پست

دخترم تلوزیون شکست و استرس داشتم ک چی میشه وفک میکردم شوهرم قهره...اما دیشب آمد دنبالمون هیچ حرفی از تلوزیون نزد اینقد خوشحالم امروزم با جانم از خواب بیدارم کرد صبحونه بخوریم اصلا حرفی از تلوزیون نزد و ب روم نیاورد هرچند من نشکستم ولی باید بیشتر حواسم ب بچم بود خلاصه گفتم با شمادر میون بزارم و ازتون ممنون بشم برای حس خوبی ک دادید و دعاهای قشنگتون...واینکه دخترم خیلی عصبیه ب شدت و هرچیزی ک بخوادانجام ندیدم دادو بیداد میکنه وگریه تا آخر حرف خودش بشه  اگ راهکاری دارید ممنونتم میشم کمکم کنید 

بچه پدرمادرارو با رفتاراشون امتحان میکنن ببینن چجوری به خواسته اشون میرسن. اون الان یاد گرفته با دادو بیداد به خواسته اش برسه. پیشنهاد میکنم وقتی ایمکارو میکنه کاملا نادیده اش بگیر و وقتی درست رفتار میکنه تشویقش کن. یه مدت طول میکشه درست شه ولی حل میشه. از دادوبیدادش نترس.

یه ایت الکرسی یا صلوات هرچی تونستی برام بخون. انشالله حاجت رواشم. دعا کن برام
بچه پدرمادرارو با رفتاراشون امتحان میکنن ببینن چجوری به خواسته اشون میرسن. اون الان یاد گرفته با داد ...

این کارم امتحان کردم اما اینقد گریه میکنه ودادوبیداد کم‌میمونه از هوش بره بخدا دیشب موقع شام میگف میخوام برم حموم بازی نذاشتم و سعی کردم حواسشو پرت کنم اما اینقد بی قراری کرد بد یه ساعت زبون‌گرفتن، نشستم گریه کردم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

این کارم امتحان کردم اما اینقد گریه میکنه ودادوبیداد کم‌میمونه از هوش بره بخدا دیشب موقع شام میگف می ...

بزار گریه کنه. ولش کن. هیچیش نمیشه. اینقدر عکس العمل های بی موقع نشون دادی اینطوری میکنه. اون نقطه ضعف تورو بلده. وقتی هم که ارومه باهاش حرف بزن بگو از این به بعد اگه گریه الکی کنی من حرفاتو نمیشنوم اگه اینکارو ادامه بدی حرفای عادیتم دیگه نمیشنوم. خدا از دستت ناراحت میشه میبینه منو با اینکارت اذیت میکنی دیگه نمیزاره حرفاتو بشنوم.

باید درست حرف بزنی تا خدا بگه چه بچه خوبی هستی افرین و ...

هروقتم رفتارش خوب شد شب خوابید زیر بالشش یه کادو کوچک بزار مثل مدادرنگی و ... صبح که پاشید دید دوتایی ذوق کنین بگو مامان اینو فرشته ها گذاشتن چون بچه خیلی خوبی بودی

ولی سعی کن مادر محکمی باشی. فسقل بچه سوارت نشه

یه ایت الکرسی یا صلوات هرچی تونستی برام بخون. انشالله حاجت رواشم. دعا کن برام
2731
بزار گریه کنه. ولش کن. هیچیش نمیشه. اینقدر عکس العمل های بی موقع نشون دادی اینطوری میکنه. اون نقطه ض ...

ممنون از راهنمایی هات خیلی قشنگ حرف زدی واقعا راست میگی امتحانش میکنم🥰