2752
2734
عنوان

آقایون لطفا بیان

| مشاهده متن کامل بحث + 355 بازدید | 28 پست
ارزش نداره بنظرت ؟؟تههههه قلبت ازش سیاه شده و واقعا دیگه نمیخوایش....؟؟

نه 

رفیق بازه

پولش خرج اونا می‌کنه 

فکر میکردم مرده

60 روز یه زنگ نزده بگه مردی یا زنده ای

گوشش به مادرشهر

تا یه تیپ جدید میزد همش میگفتن ...

این خانواده با دخالتاشون خانواده بچهاشون خراب میکنن

خواهرش شوهر دومشه

برادرش برا بار دوم نامزد کرد و عقد 

برادر اون یکی نامزد سومشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه  رفیق بازه پولش خرج اونا می‌کنه  فکر میکردم مرده 60 روز یه زنگ نزده بگه مردی یا زند ...

اووووه. یک ثانیشم دیره گلم تصمیم درستی گرفتی.....

هر کی درخواست بده ماااااادررررشو ..... مث مادر خودم دوست دارم ولی پددددرررررررشو‌ درمیارم،😝😝
2731
چطور انتخاب کردین که غلطه ؟البته خیلی خانوماهیچی نمیگن از درون زندگیشون خرابه 

چون از ترس پدرمون نگفتیم ک این با من نمیسازه    من ۱۵ سالم بود ازدواج کردم   همسرم اونموقع ۲۹ سالش بود  پدرم گف پول داره خونه داره    ازدواج کن در حالی ک بقران قسم من ی بارم باهاش حرف نزده بودم ک کیه چجوریه   بعد س ماه ب پدرم گفتم نمیتونم با افکارم یکی نیس گف غلط میکنی من ابرو دارم  آبرو اگ آبروهس خوشبختیه من ابرو بود ن حرف بقیه   پس سووووختم نساختم   الان ۳۳ سالمه   هنوزم زندگی نکردم   هیییییچ وق زندگی نکردم 😢

واقعا کاش اقایون بفهمن که وقتی یه دختر قلب و احساسش رو در اختیارشون میزاره باید ازش خوب مراقبت کنن!

اگه میدونن ادم موندن نیستن اگه از حسشون مطمئن نیستن چرا باید یه دختر و وابسته خودشون کنن و بعدش هیچی به هیچی...

البته منظورم همه نیست