2737
2739
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ای وی اف نشدم ولی میخواستیم ای یو ای انجام بدیم چون همسرم خیلی ضعیف بود دکتر گفت که اصلا باردار نمیشی و  اگه باردار بشی بچه نمی مونه الان که باردارم اصلا این ماه اقدام درست حسابی هم نداشتیم تازه من ی سقط هم دارم 

2731
ای وی اف نشدم ولی میخواستیم ای یو ای انجام بدیم چون همسرم خیلی ضعیف بود دکتر گفت که اصلا باردار نمیش ...

ایشاللا نی نی رو سالم بغل بگیری برا منم دعا کن دیگه خسته شدم

چه خوب خدا حفظش کنه

به بریدن چهل اعتقاد داری چهل یعنی زنی که یا زایمان کرده یا اینکه تازه خانم شده تا چهل روز نباید بیرون بره غروب و اینکه کسی وقتی خونه هستی یهو وارد نشه چون اون زنم اگه چهل داشته باشه چهلش روی ت میفته و این باعث میشه باردار نشی یا چهل مرده هم هست کسی که تازه خانم شده و میره تشیع جنازه و اینو باید بری پیش ی دعا نویس قابل تا چهلتو ببره خواهر شوهرم اینجوری باردار شد گفتم شاید به دردت بخوره 

2740
به بریدن چهل اعتقاد داری چهل یعنی زنی که یا زایمان کرده یا اینکه تازه خانم شده تا چهل روز نباید بیرو ...

ممنون عزیزم ولی هر کار بگی کردم ولی استرس دارم  نمیتونم بیخیال شم

هیچی از نظر پزشکی سالم هستیم فقط تو فکرش هستم همش

وای ی نسخه نمیشه آنلاین از این دکتری که میگم نوبت بگیری دوستم کیست داشت دو سال خونریزی و بچه دارهم نمیشد بار اول که رفت پیش این دکتره باردار شد 

من ۵ روز دیگه باید آزمایش بدم ولی همش درد پریودی دارم

انتقال دادی عزیزم

خواهش میکنم امضام بخون 🌱                                      دوست خوبم من زیاد به اسم کاربری توجه نمیکنم شاید تو یه تاپیکی باهات هم نظر باشم و بگیم بخندیم،،شاید تو یه تاپیکی نظراتمون برخلاف هم دیگه باشه بحث کنیم ناخواسته دلتو شکسته باشم🥺..حلالم کن دوست مهربونم🌹                      🌷 لطفا به نیت نی نی دار شدنم یه صلوات بفرستید🌷    انشاالله به حق پنج تن حاجت روا بشید 🤲                            💚اگه برام دعا کردی بهم بگو  منم به نیت حاجتت برات توحید بخونم💚
2706