2733
2734

جاریم هشت روز پیش مادرش ک پیر و مریض بود(وقتی مریض بود منو شوهرم ب اصرار من رفتیم بش سر زدیم خونشون از خونه ما چهار ساعت راه بود) فوت شد

منو شوهرم مشهد بودیم رفته بودیم خونه فامیلای من (خواهر و برادر زاده و عموم اونجان) بعد سفر مونو (ب اصرار من وگرنه شوهرم میگفت هر وقت برگشتیم میریم دیدنشون)) نصف نیمه ول کردیم و برگشتیم ک ب مراسم ختم برسیم

و ی روز کامل اونجا من کار و کمک کردم و مهمون بدرقه کردم و... 

جاریم و خواهرشم (ک شهر ماست) دیروز بم زنگ زدن و تشکر و قدردانی کردن ک ب مادرشون سر زدم و تو ختمش کمک کردم و گفتن عذادار نباش و موهاتو رنگ کن و... 

حالا ب سرم زده منم چهلم برای جاریم و همین خواهرش ک بم زنگ زد و تو شهر ماست (خواهر دیگه م داره ولی شهر ما نیست) لباس ببرم و بگم از عزا دربیاین و... 

خواهرمم میگه نکن افراط و زیاده روی میشه

نظر شما چیه 

اینم بگم رابطه م با جاریم معمولیه زیاد صمیمی نیستیم ولی تا حالا هیچ بحث و دعوای نداشتیم فقط چند بار اون از روی حسودی بمن تکه انداخته ک با آرایش خودمو خشکل میکنم و یک بارم غیر مستقیم گفت زیاد نیاین،، ،،، اون طبقه پایین خونه پدرشوهرم زندگی میکنه ولی خورد و خوراک شون باهمه و مام حداقل ماهی یک بار میریم خونه پدرشوهرم و جاریم اکثرا با احترام رفتار میکنه

تو خانواده مون چهار تا آرزو نام داریم☺️خاله م 🥰من😊خواهرزاده‌ام 😘زن داداشم 😍برای همه جالبه گفتم اینجام بگم شاید برای شمام جالب بود🙃

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731

عزیزم من با خواهرت موافقم شلوغش نکن تا همین جاش عالی بودی دستتم درد نکنه

می‌خوام این کاربری جایی باشه که بیام از موفقیت هام، رسیدنم به هدفام و خوب شدن حالم بگم. فقط از کاهش وزن و رسیدن به اندام دلخواهم و خوب کردن حالم و روحیم و در کل چیزای خوب تو تاپیکام میگم😍
زیاده روی نکن لطفاً پشیمون میشی

یعنی نبرم؟ 

تو خانواده مون چهار تا آرزو نام داریم☺️خاله م 🥰من😊خواهرزاده‌ام 😘زن داداشم 😍برای همه جالبه گفتم اینجام بگم شاید برای شمام جالب بود🙃
2738
مگه برا مادر جاریت عزا گرفته بودی که میگن مو رنگ کن

نه

یعنی میرفتی خونه پدر شوهرت ،به اون چه که گفته نیایید؟

گفتم ک اونم با اوناست

2706