2733
2734
عنوان

کدوم قشنگ تره؟فوری + عکس پست اول

| مشاهده متن کامل بحث + 581 بازدید | 34 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

من بنفشه رو بیشتر دوس داشتم 

انگار سبزه خیلی تکراریه

خیلی هم خوشکله 

وقتایی ک از چیزای ساده زیاد داری این کیف گزینه خوبی میتونه باشه 

اما اگه فقط همینو میتونی بخری و دیگه کیف نداری ی چیز دیگه بخر ک با همه چیز ست بشن 

من خوشم اومد 

[QUOTE=338240552]کوله است[/QUOT قشنگن ولی مناسب دانشگاه نیستن یه چیز ساده تر بهتره 

اگر برای دانشگاه نباشه کدوم خوبه؟

#چیستان: آن چیست که سبز است درآسمان و زمین و دریا هست . در سیل و زلزله هست و قلدرهای جهان از آن میترسند؟ ✌️

بنفشه پارچش یادمه بالش با این پارچه دیده بودم

برای تغییر مغز ها که پوسیدن....                                     اگه با نظر کسی موافق بودم دلیل نمیشه با بقیه نظراتشم موافق باشم                                                                            در ضمن هرکس که دوست داشته باشمم ریپلای میکنم حتی اونایی که میگن اگه باهام مخالفی ریپلای نکن و حتی شما دوست عزیز 😌                                                                                                                                                                         من قابلیت اینو دارم که درحال زجر کشیدن هم بخندم :) ....
2738
اسی گزینه هیچکدام ندارید؟ عزیزم یه چیز ساده تر بگیر . دانشگاه و گلدار نمیخورن بهم

برای غیر دانشگاه کدوم بهتره

#چیستان: آن چیست که سبز است درآسمان و زمین و دریا هست . در سیل و زلزله هست و قلدرهای جهان از آن میترسند؟ ✌️

لی بخر قشنگه

اینارو نخر به نظر من

نظرمو گفتم دیگه انتخاب با خودته

برای تغییر مغز ها که پوسیدن....                                     اگه با نظر کسی موافق بودم دلیل نمیشه با بقیه نظراتشم موافق باشم                                                                            در ضمن هرکس که دوست داشته باشمم ریپلای میکنم حتی اونایی که میگن اگه باهام مخالفی ریپلای نکن و حتی شما دوست عزیز 😌                                                                                                                                                                         من قابلیت اینو دارم که درحال زجر کشیدن هم بخندم :) ....
چرا با کفش طوسی و بند یاسی؟

کفش خریدم کیف سبزه رو هم خریدم فقط کیف رو میتونم عوض کنم

از اینا دارم یکی .

سبزه رو خریدم ولی میشه عوض کرد با بنفشه

2706