2737
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

میگن دعام گیراس دعاتون میکنم

همین دیروز یکی گفت حاجتروا شده نمی‌دونم چه حکمتی هست ولی دعاات میکنم حتما گاها گیراس 

فک وقتی بهت میگم ریپ نزن باز نمیکنم فک نکن حق با تو بوده و کم آوردم بدون انقدر از شعورت قطع امید کردم که ترجیح دادم جوابتو ندم» ..   امضام فقط برا بعضیا صدق می‌کنه به خودتون نگیرید من خیلیا تونو دوست دارم عزیزای دلم🩷🥹🍓 صَـــ🌷بر  دیر فهمیدیم ولی هنر زندگی کردن در رها کردنه نه چیز دیگه ای... ..  دختر ایرونی بی رنگ و ریا یه فرشته از نسل آریا ✨
2731

اتفاقا امروز خیلی درد دارم تو فکرم بود ببینم کی حاجتی داره دعاش کنم

انشالله هر چی از خدا میخوای بگیری استارتر عزیزم

برای منم دعا کن زایمانم راحت باشه 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
  من حسابم ز همه مردم این شهر جداست....من امیدم به خدا، بعد خدا هم به خداست🙂❤️

براتون صلوات فرستادم

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یک عدد منتظرم ...برای مامان شدنم یه صلوات مهمونم کن خدایا شکرت که صدا مو شنیدی۱۴۰۲.۶.۴.                                                  برای اینکه نی نی مو سالم بغل بگیرم و جنسیت دلخواهم باشه صلوات مهمونم کن
2740
اتفاقا امروز خیلی درد دارم تو فکرم بود ببینم کی حاجتی داره دعاش کنم انشالله هر چی از خدا میخوای بگی ...

واسه منم دعا کن سالم دنیا بیارمش 🥹

فقط 1 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

انشالله همین ماه مامان میشی 🌷❤️

زانوی راست پسرم پرانتزیه آرزومه خوب بشه....

✨اونایی که میگن انسان یکبار متولد میشه کسایین که معجزه ها رو باور ندارن✨تو معجزه ی من شدی✨y✨چه خوب شد که اومدی💞

من بارداری سالم بچه سالم و صالح زایمان راحت  میخوام و اینکه سالم بیاد بغلم

الهی بحق دردانه امام حسین علیه السلام حضرت رقیه سلام الله علیها دامن همه منتظرا سبز بشه و بچه ها یار امام زمان عجل الله تعالی فرجه الشریف باشن ان شاء الله 

https://www.telewebion.com/episode/2573632         لطفا به احترام سرداردلها یک صلوات نثار روحشون کنید و لطفا تا یادت اومد کرونا هست برای ریشه کن شدنش یه صلوات بفرستید. اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم  
انشالله همین ماه مامان میشی 🌷❤️ زانوی راست پسرم پرانتزیه آرزومه خوب بشه....

از کجا متوجه شدید درمان داره؟

چند سالشه

پسرمنم احساس می کنم پرانتزیه

بیماری محسوب میشه؟ 

باید پیگیری کنم؟

پیش کی برم؟

https://www.telewebion.com/episode/2573632         لطفا به احترام سرداردلها یک صلوات نثار روحشون کنید و لطفا تا یادت اومد کرونا هست برای ریشه کن شدنش یه صلوات بفرستید. اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم  
2706