2752
2734
عنوان

خیلی ترسیدم نزدیک بود بهم تجاوز بشه

| مشاهده متن کامل بحث + 8945 بازدید | 160 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خب اشتباه شما بود  مطمئن باش چنين چيزي ميشد خواهرت ميگفت خودت دلت ميخواست كه سريع اومدي پريدي ...

شوهرش ازم شکایت کرده چون نذاشتم کلاه برداری کنن میخواستم وام ازدواج خواهرمو بگیرن بدن مادرشوهرش و قصدش رو ما بدیم دقیقا خواهرم مشکل کل خونوادمون هست خونواده شوهرش کلاه ب ردار و شارلاتانن کلا خواهرم دنبال ادمای خون میره یعنی شر میره میدونی من بخاطر اینکه شوهر خواهرم پای مادرمو شکوند با خواهرم تا جن ماه ارتباط نداشتم قضیه وامش پیش اومد بخاطر گریه و خواهش مادرم ازش مراقبت کردم ولی واقعا تحمل دیگه ندارم همچین ادم نمک نشناسی که به مادر و خونواده رحم نمیکنه خدا بکشش حداقل ما رنگ ارامش ببینیم 😔

2731
خدایی این ساعت ب زور جلو خودمو گرفتم قهقهه نزنم فقط کامنتا🤣🤣🤣🤣

انشالا خدا سرت میاره که از مشکلاتت قهقه بزنی سیرابی بعد هم تو هیچی جز عقده ای که تو مجازی خودتو نشون بدی نیستی و همه میدونن

اون پسره از یه خونواده وحشی هست برا اینکه خواهرم باهاش کات کرد و رفت ازدواج کرد خواست اینجوری انتقام ...

خدا بهت رحم کرد در هر صورت بکارت در ایران برای ازدواج حرف او میزنه خمراقب باش

حالا عزیزم جداازشوخی  شماخودت مجردهستی ؟اون مرد نیمدونست نباید همچین کاری کن؟

خواهرم کلا دردسر بود از اول همیشه دنبال ادمای خطرناک میرفت هر وقت میومدیم جلوش رو بگیریم تهدید به خودکشی میکرد مصلا یکیش تا زندانی بوده یکیش نثل این وحشی بوده شوهرش هم بدتر همه کلاه  بردار پدر مادرم عاجز شده بودن از دستش مثل یه سرطانه تو خونوادمون بخاطر اون خونواده داره متلاشی میشه و خیلی هم پرو هست به من تجاوز خواست بشه پرو حای معذرت نخواست و قول نداد که حداقل بالخره دیگه اشتباه نکنه

انشالا خدا سرت میاره که از مشکلاتت قهقه بزنی سیرابی بعد هم تو هیچی جز عقده ای که تو مجازی خودتو نشون ...

من گفتم که به کامنتا میخندم 

اول درست بخون بعد جواب بده بی سواد بی خاصیت 

خدا بهت رحم کرد در هر صورت بکارت در ایران برای ازدواج حرف او میزنه خمراقب باش

از خواهرم متنفرم فقط همه مشکلات خانواده من اونه همیشه بشدت هوس باز بود و اویزون و همیشه هم دنبال ادمای خطرناک میرفت

لحنت دخترونه نیس،خیلی بی پروا حرف میزنی اخه

وای پسر حتی خواهرم نداشته باشه خیلی باید بی غیرت باشه چنین چیزهایی به دروغ راجع به خواهرش بگه

به امضام نگاه نکن    میگم نگا نکن  میخوابونم دهنتا   میگم برو امضا بعدی  برو دیگه اهههه  عجب آدمی هستیا   بروو حالا چرا بین این همه امضا به امضای من زل زدی کلک  ‌ ‌ ‌ ‌ ‌‌ ‌‌ ‌ ‌‌ ‌ ‌ ‌ 
2706