2737
2739

دیدین وقتی یکی عزیزش فوت میکنه ، انگار میره تو شوک ، هیچ کار نمیکنه فقط نگاه میکنه و گریش نمیاد و از درون میپاشه ؟ من عزیزم فوت نکرده ولی تو همون وضعیتم ، نیاز دارم گریه کنم ، ولی نمیتونم ، هرچی آهنگ و فیلم غمگین میبینم اصن هیچی به هیچی ، ذکری چیزی بلدین بهم بگید ؟

فک کنم بلاخره دارم بیخیالش میشم ! موو آن کردم ازش !          افراد زیر 18 سال ، از نظر من شما حق ندارید تو این سایت باشید چون مناسب سنتون نیست ، اگر هم هستید به خودتون مربوطه ولی پست های منو ریپلای نکنید و توی تاپیک هام شرکت نکنید ، آفرین

نماز بخون

من اینجور وقتا نماز میخونم بعد که تموم شد گریم میگیره خود به خود

یه مادر داری که نفس میکشه؟؟ خوشبختی و خودت بی خبری حسودیم میشه🥲 به همههههه ی اونایی که مامان دارن و تو بغلش🫂 اروم میشن..🥲. مادر ای زیبا ترین شعر خدا..... روحت شاد😔
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اهنگ خدافزی محمد محرمی گوش کن یا اهنگ بمون از محسن یگانه

این همه موزیک‌گوش کردم ، تیر آخر ، اینارو هم الان میرم بگوشم ، ممنونم

فک کنم بلاخره دارم بیخیالش میشم ! موو آن کردم ازش !          افراد زیر 18 سال ، از نظر من شما حق ندارید تو این سایت باشید چون مناسب سنتون نیست ، اگر هم هستید به خودتون مربوطه ولی پست های منو ریپلای نکنید و توی تاپیک هام شرکت نکنید ، آفرین
2731
نماز بخون من اینجور وقتا نماز میخونم بعد که تموم شد گریم میگیره خود به خود

زیاد با نماز حال نمیکنم و حال عرفانی نمیگیرم

این همه موزیک‌گوش کردم ، تیر آخر ، اینارو هم الان میرم بگوشم ، ممنونم

خاهش میکنم عزیزم اگه گریت گرفت بگو بهم

فیلم حوض نقاشی ام نگاه کن

اهنگ جای تو خالی پویا بیاتی ام گوش کن

خُدا گواهه"صَبر"Ayatay,🤍13فروردین ۱۴۰۳،ببینیم چی در انتظاره...هرچه پیش آید خوش آید🤍خدایا شکرت📿🤍🤗
زیاد با نماز حال نمیکنم و حال عرفانی نمیگیرم

منم نماز خون نیستم اصلاا

ولی نمیدونم چرا بعد فوت مامانم چون گریم نمیومد.. نماز خوندم و گریه کردم..

متاسفانه فقط همون یه بار نماز خوندم

یه مادر داری که نفس میکشه؟؟ خوشبختی و خودت بی خبری حسودیم میشه🥲 به همههههه ی اونایی که مامان دارن و تو بغلش🫂 اروم میشن..🥲. مادر ای زیبا ترین شعر خدا..... روحت شاد😔
منم نماز خون نیستم اصلاا ولی نمیدونم چرا بعد فوت مامانم چون گریم نمیومد.. نماز خوندم و گریه کردم.. ...

خدا رحمتشون کنه ، من غرورم اجازه نمیده برای یه بی وجدان اشک بریزم ، نمیتونم بشکنم ، برا همین دارم عذاب میکشم 

2740
خدا رحمتشون کنه ، من غرورم اجازه نمیده برای یه بی وجدان اشک بریزم ، نمیتونم بشکنم ، برا همین دارم عذ ...

خدا عزیزانتو برات حفظ کنه.

غرورتو بزار کنار

این غم تو روحیت تاثیر بدی میزاره ها

گریه کنی راحت میشی

خدا عزیزانتو برات حفظ کنه. غرورتو بزار کنار این غم تو روحیت تاثیر بدی میزاره ها گریه کنی راحت میش ...

میخوام همین کارو کنم دیگه ، گریم در نمیاد ، ضمیر ناخودآگاهم اجازه نمیده ، شیطونه میگه برم پیامش بدم التماسش کنم برینه بهم بلکه غرورم بشکنه گریم بگیره راحت بشم 😐