2733
2734

ازاتاق من خارج شد دیدم دوتا پیامک ازایرانسل من اومده نوشته اگه این کدمال شمانیس به ایرانسل من گزارش بدین فهمیدم داداشم وارد اکانت من شده منم رفتم داخل برنامه زدم خروجی تمام حساب ها یعنی داداشم الان ازحساب من خارج شد ؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

چه اپی

آره خارج میشه 

خطاب به اون کاربر های علافی که بی دلیل ریپ میزنن بحث می کنند باید عرض کنم من مثل شما بیکار نیستم  ؛ دلیلی نمیشه با آدم بی تربیت و علافی که روحش با بحث کردن با آدمایی که نمی‌شناسه ارضا میشه ؛ بحث کنم 😅👌سطح و لول فرهنگی آدما متفاوته؛ قرار نیست همه با ادب باشند

چرا اینکار کرد؟

فقط 33 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
  میشه برای واقعی شدن تیکرم صلوات بفرستی؟                                               الهمصل علیمحمّدو آل محمّد و عجل فرجهم🤍
2738
عه میشد مگه؟ الان نمیتونه؟

ببین نمی‌دونم الان از حساب تو اومده بیرون یا نه بنظرم تو خودت خروج زدی فقط ...باید میرفتی اونو از حساب ایرانسلت اول بیرون میکردی 

آره همه چیز میتونی از مای ایرانسل درآورد

گنجشک های درنده
ببین نمی‌دونم الان از حساب تو اومده بیرون یا نه بنظرم تو خودت خروج زدی فقط ...باید میرفتی اونو از حس ...

خب چجوری بیرون میکردم من زدم تمام جساب خارج بعد دوباره رفتم داخلش با رمزیکبار که ایرانسل خودش داد

خب چجوری بیرون میکردم من زدم تمام جساب خارج بعد دوباره رفتم داخلش با رمزیکبار که ایرانسل خودش داد

این روش امتحان نکردم نمی‌دونم 

میخای خودت از یه گوشی دیگه امتحان کن 

به نظرم میزنه که اکانت دیگه ای هم هستش باید اونو خروج میزدی.....ولی بازم از این نکته بی اطلاعم 

خواهرم خابه واگرنه میپرسیدم

گنجشک های درنده