2733
2739

سلام دوستان من امروز اولین بارم بود که آزمون شهری رانندگی میرفتم ترمز دستی رو نخوابوندم رد شدم...

همسرم چندباره هی میگه اسم افسرو بپرس تا بگم فلانی که افسرو میشناسه سفارش کنه تو رو قبول کنه....

و من بشدت بیزارم از این حرکت... هیچ جوره تو کتم نمیره

اولین بار که گفت پارسال بود بحثمون شد و من فرداش ازمون داشتم ولی نرفتم چون با دعوایی که کردیم دیگه اعصاب نداشتم و کلا ول کردم همه چیو

تا امسال دیدم باز تکرار میکنه حرفشو

من باز چیزی نگفتم،دیگه امشب طاقت نیاوردم گفتم لطفا تمومش کن در این مورد حرف نزن من حس خوبی ندارم

اونم بهش برخورد

بنظرمن حق الناسه، ولی همسرم اینجوری فکر نمیکنه میگه ربطی نداره تو که با گواهینامه نمیخوای بری استخدام شی... میگم من دوس دارم همه تو شرایط یکسان قبول شیم

بد میگم؟؟ به نظر شما حق الناس نیس؟؟ اینکه من با پارتی قبول شم بعد کسی که هم سطح منه رد شه و باز مجبور شه هزینه بده و زمان بزاره برای امتحان و...؟؟

همسرت خیلی بی فکره و سطخی نکره مگه همه چیز به قبول شدنه رانندگی مستقیما با جون آدما در ارتباطی 

😍آه باران باران    شیشه پنجره را باران شست    از دل من اما چه کسی یاد تو را خواهد شست؟؟😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

عمرا بشه

فقط خودشو سبک میکنه

شق القمر که نیست دفه بعد قبول میشی ایشاله

فقط 27 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نی نی تو راهه😍  لطفا اگر نظری از من خوندی حتما و حتما عقل خودت را اولویت بذار. من فقط بخش کمی از ماجرا را شنیدم و تو بخش زیادی از آن را دیدی.                                                                         از صمیم قلبت از خدا بخواه اون همه چیز را با جزئیات میدونه همه چییییز پس بهترین یاری دهنده خودشه.                           کاربر قدیمی از ۹۴.   تعلیق شده🤷‍♀️ حالا چرا؟؟  کسی پاسخگو نیست.