2752
2739
عنوان

مگه کافه هم از مد میفته😐😂

172 بازدید | 16 پست

امروز با همکلاسی هام حرف میزدم میگفتم فلان کافه خوبع مبگف نه اون از مد افتاده😂🤔

حقیقت این است که انسان ها از شنیدن بدبختی دیگران  خوشحال میشوند،چون باعث میشودباور کنند که خوش بختند.

😂😂😂

شکر خدا در پناه حسینیم🌱                                       گذرم تا به در خانه ات افتاد حسین (ع)                            خانه آباد شدم خانه ات آباد حسین (ع)                                       🇵🇸القدس لنا    🇵🇸                                                          لطفا برای بهبود حال روحیم صلوات بفرستید بهم بگید تا منم براتون حمد بخونم قشنگا                                        

خانما مشکل بزرگی دارم اگه میشه ی صلوات هم بفرستید ممنونم منم براتون میفرستم🙏🏻🖤

لایک کنین

ببخشید استاتر🥀

خدایا سه سال شد!!حواست به من نیست؟؟🥀 پدرم رفتنت در باورم نیست..
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

شورو چیخیب دا😂

کلثوم اکبری هستومه ساکن ساری . مه جنون دست دادومه مه دست نیه . سیزده تا بیه چهارده تا بیه پونزده تا بین ندونمبه. ندونمبه یه ماه کشیه بیست روز کشیه دو ماه کشیه یکسال کشیه ندونمبه.قرص دادومههه قرص قننند ....با حوله ...

من همین سوالو راجبه اسم دارم🫤 چرا تو ایران اسم ها یهو مدشون میره

افتاده درختی که به خود میبالید از داغ تبر به خاک غم مینالیدگفتم چه کسی به ریشه ات زد گفتا؛ آنکس که به زیر سایه ام‌ میخوابید.
والا یکی نیس بگه این اداها چیه

کافه‌نین یملی شی لری اولماق لازیم وووووو یری ده اورک آچان اولا گرک

کلثوم اکبری هستومه ساکن ساری . مه جنون دست دادومه مه دست نیه . سیزده تا بیه چهارده تا بیه پونزده تا بین ندونمبه. ندونمبه یه ماه کشیه بیست روز کشیه دو ماه کشیه یکسال کشیه ندونمبه.قرص دادومههه قرص قننند ....با حوله ...

کیفیت