2733
2739

من مجردم و ۲۰ سالمه ... قصد ازدواج هم ندارم فعلا ...

ولی خیلی اینجا دیدم تایپیک میزنن که شوهرم بهم میگه زشتی و  چرا باسنت اینطوریه و ... چرا هیکلت اینقدر داغونه و ... چرا قدت کوتاهه و ...

واقعا اینا رو میبینم از ازدواج بَدَم میاد ... ببخشید مگه ما دخترا عروسک هستیم که همیشه باید سالم و ترگل و ورگل بمونیم؟؟!!

خب آدمیزاد بدنش کلی تغییر میکنه در طول زمان ... از جمله ترک های پوستی و ... سلولیت و ... 

به شخصه پشت رون هام سلولیت دارم ... اونقدرا هم ضایع نیست... از نظر خودم طبیعیه ... چون حتی آدمای معروفی مثل جنیفر لوپز و مدلهای خیلی معروف جهان هم دارنش ...  ولی همش استرس گرفتم اگر ازدواج کنم همسرم میخواد ایراد بگیره ؟؟؟!!!! 

البته که اگر بخواد ایراد بگیره جواب کوبنده ای بهش میدم و یک لحظه هم باهاش زندگی نمیکنم ...

ارزشِ آدمی فراتر از ایناست ... والا !!!

بیاید تجربه های خودتونو بگید🤍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

۳ ساله زایمان کردم هنوز یکم شکم دارم. قبلش ورزشکار بودم شکم نداشتم.

هر دفعه به شوخی بهم میگه شکمت بزرگه بهش میگم چون توش نی نی بوده اونم قانع میشه 

البته واقعا شوخی میکنه باهام 

2740

من باسنم هرکی ببینه میگ خیلی خوش فرم و گرده بزرگ نیس معمولیه شوهرم میگ لاغرش کن و میدونم بخاطر اینه ک بقیه نبینن .. وگرن تو رابطه مرتب میگ عاشقشه ولی بخاطر اینک بقیه نبینن فرمشو میگ لاغرش کن

پسرا بدتر از ماان، خودشون مگ اونجاشون صورتیه یا بی پشم آن یا ترک پوستی ندارن؟

فقط نباید بیش از حد بهشون رو داد ک پرو شن و اینک ضعف نشون نداد،همیشه از خودمون تعریف کنبم 

اگ ام انتقاد کرد بگی خب پول بده تا اون نقص رو برطرف کنم اگ ناراضی

دَر من هست هزار من،که گَر بشکند یک من زاده شود مَن دیگر...! 💚🌱(سه تاکاربری ۹۸ امو ترکوندن!دیگه خط ندارم🫤جناب سروان ولوم کن🤦🏻‍♀️) 
۳ ساله زایمان کردم هنوز یکم شکم دارم. قبلش ورزشکار بودم شکم نداشتم. هر دفعه به شوخی بهم میگه شکمت ب ...

اصلااا نباید کم بیاری

خودتم تائید کنی اونم دفعه ی بعد جدی جدی میگه بهت 

همیشه از خودت تعریف کن پیش همسرت🤍🌱

2706