2733
2739
عنوان

شوهر شماهم ؟

248 بازدید | 19 پست

روزی دو هزار بار آروق میزنه با صدای بلند بعد میگ چرا ذوق نمیکنی

همش انگشتش تو دماغشه میسابه ب لباساش 

یا دستش تو سرشه شوره و پوست سرشو میکنه 

بعد ادعای تمیزی و مرتبی و این حرفاشم میشه از بس رو مخمه چجور ترکش بدم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

وای این چه کاریه مادرش چه تربیت قشنگی کرده این باید فحش خورد

با قلبی که سمت "چپ ِ" نمیشه راه "راست"رفت🥲❤️💙*۲۱Farvardin*💚🍀خدایا شکرت واس سلامتیم،خدایاشکرت واس *خانواده* خوبم،خدایا ازت واس همه چیزایی ک بهم دادی ممنونم🤲توتاپیک های من شاهد لحظات خوش من👧 هستید😍
2740

ببخشیدا 

مگه ایشون تو طویله بزرگ شده که فکر میکنه این کاراش ذوق کردن داره 

بهش بگو واقعا چندشی 

مایه اصل و نسب در همه دوران زر است... آنکه صاحب زر است از همه بالاتر است... دود اگر بالا نشیند کسر شان شعله نیست... جای چشم ابرو نگیردگر چه اویالاتر است... شصت و شاهد هر دعوی بزرگی میکنن... پس چرا انگشت کوچک لایق انگشتری..... فولا دو آهن هر دواز یه کوه این برون.... آن یکی شمشیر گردد. دیگری نعل خر است... صاعب عیب خود گو عیب مردم را نگو... هر که عیب خود گوید از همه بالاتر است
اخه ببینیش باور نمیکنی انقد رو مخ باشه

فقط خدا بهت صبر بده 

با قلبی که سمت "چپ ِ" نمیشه راه "راست"رفت🥲❤️💙*۲۱Farvardin*💚🍀خدایا شکرت واس سلامتیم،خدایاشکرت واس *خانواده* خوبم،خدایا ازت واس همه چیزایی ک بهم دادی ممنونم🤲توتاپیک های من شاهد لحظات خوش من👧 هستید😍
2706