2737
2739
عنوان

با آدم لجباز چه برخوردی کنیم؟

36 بازدید | 3 پست

🤷‍♀با فرد لجباز چه کنیم؟

#پاسخ

❇️لجبازی معمولا با تله های اطاعت و بی_ارزشی مرتبط است. بطور کلی پشت رفتار لجبازی احساس خشم نهفته است و خشم هم معمولا در پی برآورده نشدن نیازها بوجود می‌آید .

❇️مثل خشم از  نادیده  گرفته شدن، خشم از کنترل شدن، خشم از اینکه احساسات من برای دیگران اهمیتی ندارد و کسی برایش مهم نیست که من چه می‌خواهم و چه احساسی دارم.

❌در مقابل چنین فردی اصرار بیشتر بر خواسته خودتان هیچ فایده‌ای ندارد. دست از متقاعد کردن او بردارید

✅ و درعوض سعی کنید احساسش را درک کنید بطور مثال :"میدونم که این کار چقدر برات سخته".

✅او را در  تصمیم گیری مشارکت بدهید بطور مثال از او بپرسید در مورد این مساله چه نظری دارد و چه راه حلی را پیشنهاد می‌کند.

✅و درنهایت حواستان باشدکه شما می‌توانید برای خواسته خودتان با او مذاکره کنید

❌ولی سعی نکنید او را کنترل کنید و انتظار نداشته باشید که تمام و کمال از شما تبعیت کند.

لجبازم میخوام نباشم چکارکنم🫠

ریشه ی لجبازیتون باید مشخص بشه عزیرم، به روانکاو مراجعه کنید ازتون تست شخصیت میگیرن و همراه با مصاحبه دلیل رفتارهاتون مشخص میشه، گاهی با مهارت اموزی مثل امدزش مهارت کنترل خشم، حل مساله، گفتگو و ابراز وجود... مشکل حل میشه اما گاهی نیاز به درمان های ریشه ای مثل طرحواره درمانی است. 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ریشه ی لجبازیتون باید مشخص بشه عزیرم، به روانکاو مراجعه کنید ازتون تست شخصیت میگیرن و همراه با مصاحب ...

ممنونم عزیزم خودم فکر میکنم دلیلش اذیتای بچگیم توسط پدرمه هم منو کتک میزد هم همیشه باهام مخالف بود

میشه برای کنکور و ترمیم دل شکستم و پشیمونی دشنم یه صلوات بفرستی🥲کاربری دست دونفره منو دخترخالمم که رفیق جون جونیمه🤭❤️ 
2731