2733
2734

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731

هر روز دوش میگیرم

مسواک میزنم

به پوستم میرسم

بادی و مام حتما حتما باید استفاده کنمممم

موهام باید یا ببندم یا ببافم و مرتب باشه 

ناخنامم باید مرتب باشه همیشه

زندگی یعني داشتنِ تُــو براي یک عمر❤A                             ‏در دنیای امروز اگر تعداد آنها که به دنبال خوشبختی خودشان هستند، از تعداد آنها که به دنبال بدبختی دیگران هستند کمی بیشتر بود، در عرض چند سال بهشت را به کف می‌آوردیم!                       دوست عزیز اگه به هر دلیلی با نظرم مخالفی ریپلای نکن بمولا حوصله بحث کردن و قانع کردن ندارم نظر من فقط و فقط درباره استارتر هست تا زمانی که به عقایدم احترام بزاری ازم احترام میبینی❤️      

هرروز حموم بفد سشوار بعد مرطوب کننده بعد ابرو شونه میزنم لیفت میکنم خودم بعد فرمژه .مام و ادکلن  مسواکم تو حموم میزنم

کاربر قدیمی هستم کار بر no aks ،،،،، خیلی وقته نبودم از سال ۹۶ عضوم

شبااااا باید مسواک بزنم دقت کن باید😂😂😂

نزنم انگار دهنم خاک ریختن 

همیشه بعد حموم از مام استفاده میکنم 

موهامو شونه میکنم 

کم و بیش روتین پوستی دارم 

شبااااا به دست و پام مرطوب کننده ارگان میزنم بیش از حد نرم میکنه و ....

یه عدد نومزد دارم که تموم داراییه منه 👀🤍درخواست دوستی ندید .... اگه مقدوره براتون لطفا برا حاجتام صلوات بفرستید ....🌱🤌خدایا شکرت که هوامو داری و همیشه تکیه گاهم بودی ♡....🕊.....خداوند می‌بینید و می‌پوشاند مردم نمیبینند و فریاد می‌زنند 🙃تا وقتی چیزیو با چشای خودت ندیدی جایی فاش نکن ...قضاوت نکن ....تهمت نزن ...چون خودتم ممکنه به اون درد مبتلا شی:)

صبح و شب مسواک و نخ دندون

دهانشویه واس خوشبو شدن دندون

اصلا از تیغ پشت هم استفاده نمیکنم لیزر میکنم خودش باعث تمیزی میشه

مام و بادی اسپلش بعد حموم

عطر خیلی وقتا میزنم مخصوصا اگ مهمون داشته باشیم یا بخام جایی برم

حموم هر دو سه روز یبار میرم