2733
2734
عنوان

عذاب وجدان

62 بازدید | 9 پست

سلام وقتتون بخیر 

اینی که میگم تو تلگرام رخ داده

من حدودا دو هفته است که عضو گروه خبری شده بودم و اونجا بحث سیاسی اتفاق میوفتاد و من خب از اسلام حمایت میکردم و کم کم وابستگی به بحث و اینا زیاد شد جوری که در روز ۳ ساعت وقتمو می‌گرفت حتی بیشتر!

اما خب احتمالا میدونید که چقد آدم های بدی پیدا میشن که حتی در مواقع بحث جدی و با اینکه میدونن طرفشون اهلش نیست چه چیزایی میگن و اصل میخوان و اینا

منم هردفعه با قاطعیت پاسخ طرف مقابل رو میدادم

و هرکسی هم دایرکت میومد بدون استثنا بلاک میکردم  

و گاها شده بحث سیاسی نکرده باشم و بحث هایی مربوط به دانشگاه و مسائل طنز توییت هم بوده باشه و من فقط نظر خودم و گفتم اما باز هم از اون جور آدم ها پیدا می‌شد و من بلاک میکردم

الان بی نهایت حس عذاب وجدان دارم چون من دوس ندارم خانوادم از اینکه  من بحث میکنم نشدن خبر نداشته باشند

و خب اون حس عذاب وجدان باعث شد من کلا گروه و ترک کنم و ...

الان من کارم گناهه و اینکه باید چیکار کنم؟

و به عبارتی اینو هم بگم چون من سنم حدودا ۱۷ اینا میشه برای اینکه به خاطر سن کمم مسخره نکن هرکسی ازم می‌پرسید چند سالته مثلا میگفتم ۲۰ و خورده ای 

و البته که حس میکنم این یه جور ایسگا کردن طرف مقابله و از طرفی اینم باعث عذاب وجدانم شده

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
جای بحث نیست؟ منظورم بحث درمورد خود سیاست و این‌است و پست های طنز مال کانال دیگه بوده که وابسته به ...

بحث راجب سیاست تو مجازی با یه عده ادم چه سودی میرسونه

ولی من به شدت ادم وقتی ناراحتم به روت نمیارم اما از چشمم می افتی هستم🦦
نه اینکه مثلا پسرا جوابشون و میدادم و گاها ایسگا میکردم

اینجور که گفتی ، تو همشون رو رد کردی

با کسی چت و صحبت‌های اونجوری نداشتی

اینکه اونا ازت اصل خواستن یا هر چیزی ، گناهی هم اگر باشه گردن خودشونه

در مورد سن هم ، دروغ گفتی که بتونی تو بحثاشون شرکت کنی ، ولی کسی رو ایسگا نگرفتی

صحبت از ماندن یک عمر بماند به کنار ، قدر نوشیدن یک چای بمانی کافیست...
 اینجور که گفتی ، تو همشون رو رد کردی با کسی چت و صحبت‌های اونجوری نداشتی اینکه اونا ازت اصل ...

پس یعنی اشکال نداره؟

اره من همه رو بلاک کردم

و فقط تنها کاری کردم بحث بوده 

فقط بخاطر خانواده عذاب وجدان دارم

پس یعنی اشکال نداره؟ اره من همه رو بلاک کردم و فقط تنها کاری کردم بحث بوده  فقط بخاطر خانواد ...

نه اشکال نداره عزیزم

صحبت از ماندن یک عمر بماند به کنار ، قدر نوشیدن یک چای بمانی کافیست...